Bücher: Religion

Zahl der Lose: 49

Bibellesungen für den Familienkreis. Hamburg, 1908, Internationale Traktatgesellschaft. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, gerinc alján apró sérüléssel, borítón apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban.
20085.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Andrews, Samuel J: Christianity and Anti-christianity in their Final Conflict. Bécs-Pest-Lipcse, 1870, A. Hartleben. Átdolgozott és népszerű kiadás. Angol nyelven. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval és gerinccel, sérült kötéssel.
20086.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fonyó Pál: Módszertani hitelemzések a rom. kath. népiskolák III. osztálya számára. Baja, 1881., Szerzői, VIII+480 p. Átkötött félvászon-kötés, márványmintás lapélekkel, kopott borítóval, foxing foltos lapokkal, néhány bejelöléssel, névbélyegzéssel.
20087.

Rufpreis:
3 000 HUF

Fonyó Pál: Népiskolai hitelemzéstan a katholikus lelkészek, hitelemzők, tanítók s nevelők, úgyszintén növendékpapok s tanítójelöltek használatára. Kalocsa, 1885., Szerzői, (Malatin Antal-ny.), XII+356 p. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, régi intézményi bélyegzéssel, ex libris-szel és névbélyegzéssel.
20088.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szalay Attila: Tomista vétózások és jelentőségük az Üdvtörténelemben. Válogatott cikkek, tanulmányok III. rész. (1994-2017.) A szerző által ALÁÍRT példány! Bp., 2023-2024, Szerzői. Kiadói papírkötés.
20089.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szalay Attila: Egy katolikus tomista közíró antimodernista írásai a XXI. sz.-ban. Válogatott jegyzetek, cikkek (II. rész) 2009-2017. A szerző által ALÁÍRT példány! Bp., 2018, Szerzői. Kiadói papírkötés.
20090.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bartók György: Harcz és béke. Egyházi beszéd. Mondotta a székely-udvarhelyi ev. ref. templomban május 30-án, az erdélyi ev. ref. egyházkerület egyházi értekezletének ünnepélyes istentiszteletén: Dr. - -. Kolozsvárt, 1901, Ny. Gombos Ferenc, 12 p. Kiadói papírkötés.
20091.

Rufpreis:
3 000 HUF

Révész Imre: A Debrecen-Egervölgyi Hitvallás és a Tridentinum. Bp., 1934., Magyar Protestáns Irodalmi Társaság, 45 p. Kiadói papírkötés, foltos.
20092.

Rufpreis:
2 000 HUF

A liturgia misztériumának feltartása. Fordította: dr. Szunyogh Xav. Ferenc O.S.B. Bp., Liptsey Kálmánné. Papírkötésben, színes illusztrációkkal, jó állapotban.
20093.

Rufpreis:
1 800 HUF

Glóner Rósa: Halál helyett az élet kultúrája. Abortusz és eutanázia. Erkölcsteológiai Füzetek 5. Róma, 1997., Somorjai Ádám. Kiadói papírkötés.
20094.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szeberényi Lajos Zs: Luther Márton élete. (Luther-Társaság III. kiadványa.: Bp., 1900, Luther-Társaság. Második kiadás. Átkötött kissé kopott félvászon-kötés.
20095.

Rufpreis:
2 000 HUF

4 db Böjte Csabával és tanításával foglakozó könyv. Klf kiadások
20096.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF