Bücher: Religion

Zahl der Lose: 49

Luigi Morsesco: A fatimai szűz. [Rákospalota], én., Szalézi Művek, 124+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott borítóval, javított kötéssel.
20110.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hahn István: Istenek és népek. Bp., 1980, Minerva. Második, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos lapélekkel.
20111.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vallások könyve. Lao-Ce: Tao Te King; A Korán szemelvényekben; Szent Ágoston vallomásaiból; Arany legenda. Bp., 1943, Officina. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
20112.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Waigand József: Ismerd meg, dolgozzál érte! Rövid missziós enciklopédia. Bp., 1941, "Unio Cleri Pro Missionibus", 174+(2) p. Kiadói papírkötés. + 1943 Papi lelkiség kiadványsorozat, harmadik év 2. szám, 1943/44. Bp., Korda Rt., 216 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, koszos borítóval.
20113.

Rufpreis:
1 000 HUF

Reé Andor: Prohászka.; Prohászka és az ifjúság. Székesfehérvár, 1936-1934, Vörösmarty-Debreczenyi István, 14 p.; 31 p. Kiadói papírkötés, a másodikon ajándékozási sorokkal.
20114.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Dudik B[éla]: Szent Erzsébet ereklyéinek föltalálása. (Függelékül "Magyar sz. Erzsébet thüringiai hercegné történetéhez.") Pest, 1864, Emich Gusztáv, 15 p. Kissé sérült kiadói papírkötésben, a gerincen ragasztással, bélyegzőkkel.
20115.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jones Mari története. Brit és külföldi Biblia társulat. Kiadói papírkötésben 32p.
20116.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szabó Ferenc: Két végtelen között Pacaltól Teilhard de Chardining. Naplójegyzetek és tanulmányok. Kecskemét-Bp., 1999., Korda - Távlatok. Kiadói papírkötés.
20117.

Rufpreis:
1 200 HUF

Paulik János: Emlék a viharos időkből. Egyházi beszédek, melyeket az 1914. évi világháború idején a nyíregyházi ev. templomban tartott.. Nyíregyháza, 1915. K.n. Kiadói, tűzött papírkötés. Kissé foltos, ragasztott állapotban. Tulajdonosi bélyegzővel, néhány oldalon ceruzával írt jegyzetekkel.
20118.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dús József: Így élek az egyházban. Pécs, 1941 (Dunántúl). 174 l., 1 lev. Kiadói, foltos papírborítóban.
20119.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kálvin könyvtár: Dr. Kováts J. István. Legyen békesség. Bp., 1937. Kiadói papírborítóval
20120.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egyedi Sándnor: Rövid Bibliai történetek. Szeged, ca 1890. Szerzői. 32p. Kiadói papírkötésben
20121.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF