Vallások könyve. Lao-Ce: Tao Te King; A Korán szemelvényekben; Szent Ágoston vallomásaiból; Arany legenda. Bp., 1943, Officina. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban.
Dr. Waigand József: Ismerd meg, dolgozzál érte! Rövid missziós enciklopédia. Bp., 1941, "Unio Cleri Pro Missionibus", 174+(2) p. Kiadói papírkötés. + 1943 Papi lelkiség kiadványsorozat, harmadik év 2. szám, 1943/44. Bp., Korda Rt., 216 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, koszos borítóval.
Reé Andor: Prohászka.; Prohászka és az ifjúság. Székesfehérvár, 1936-1934, Vörösmarty-Debreczenyi István, 14 p.; 31 p. Kiadói papírkötés, a másodikon ajándékozási sorokkal.
Dr. Dudik B[éla]: Szent Erzsébet ereklyéinek föltalálása. (Függelékül "Magyar sz. Erzsébet thüringiai hercegné történetéhez.") Pest, 1864, Emich Gusztáv, 15 p. Kissé sérült kiadói papírkötésben, a gerincen ragasztással, bélyegzőkkel.
Szabó Ferenc: Két végtelen között Pacaltól Teilhard de Chardining. Naplójegyzetek és tanulmányok. Kecskemét-Bp., 1999., Korda - Távlatok. Kiadói papírkötés.
Paulik János: Emlék a viharos időkből. Egyházi beszédek, melyeket az 1914. évi világháború idején a nyíregyházi ev. templomban tartott.. Nyíregyháza, 1915. K.n. Kiadói, tűzött papírkötés. Kissé foltos, ragasztott állapotban. Tulajdonosi bélyegzővel, néhány oldalon ceruzával írt jegyzetekkel.