Vegyes egyházi könyvtétel, 3 db: Magyar-latin misszále az év minden napjára. A római misekönyv szerint fordította, bevezetéssel és magyarázatokkal ellátta Szunyogh Xav. Ferenc. Bp., 1933, Szent István-Társulat, (Stephaneum-ny.), 1488 p. Magyar és latin nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.; Újszövetségi szentírás. Ford.: Káldi György. Bp.,(1928),Szent István-Társulat. Kiadói kopott egészvászon-kötés, fekete papírborítóban. Egyházi imák és énekek. Iskolai és templomi használatra összeállították: Balogh István és Kapossy Gyula. Szeged, 1927, Szeged Uj Nemzedék. Tizedik kiadás. Kiadó kopott félvászon-kötés.;
A Sárospataki Református Kollégium története. Szerk.: A tiszáninneni református egyházkerület elnöksége. Bp., 1981, Református Zsinati Iroda. Fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói egészvászon-kötés,kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.
Vezércsillag. Imakönyv a katholikus nők használatára. Szerk.: Tárkányi Béla. Bp., 1928, Méhner-féle Könyvkiadóvállalat (Franklin-ny.), 396 p. Egészbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, a borítón némi kopással, pántja letört, egyébként jó állapotban.
Kálvin János institutioja 1536. Ford.: Dr. Victor János. Bevezető tanulmányokkal ellátták: Dr. Révész Imre, és Dr. Vasady Béla. Református Egyházi Könyvtár XIX. köt. Bp., 1936, Magyar Református Egyház (Bethlen Gábor-ny.), CLXIV+400 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott, a gerincnél sérült borítóval.
Dr. Tóth Tihamér: Hiszem az örök életet! Szentbeszédek, melyeket az 1934.-35. tanév I. felében a Pázmány-Egyetem templomában elmondott - - . Bp., 1936, ("Élet"-ny.), 424+(5) p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, a könyvtesttől részben elváló borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Aranyhárfa. Vallásos költemények gyűjteménye. Összeáll. és sajtó alá rendezte: Dr. Halmi János. Az egyházi élet gyakorlati segédkönyvei I. köt. hn., 1929, Országos Református Lelkész-Egyesület,(Bp., Sylvester-ny.) Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
Officium Majoris Hebdomadae et Octavae Paschae a dominica in palmis usque ad sabbatum in albis cum cantu juxta ordinem breviarii, missalis et pontificalis romani. Editio typica Vaticana. Romae, 1923, Typis Polyglottis Vaticanis. Latin nyelven. Kiadói félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, intézményi bélyegzéssel.
Vogl Máté után: Szentek Élete I-II. Bp., 1908, Szent István Társulat, kopott kiadói egészvászon kötés, a borítón gyönyörű aranyozott, nemzeti kiscímeres "Patrona Hungariae" illusztrációval.