Tétel

Rufpreis:

3 000 HUF

Beschreibung:

Fonyó Pál: Népiskolai hitelemzéstan a katholikus lelkészek, hitelemzők, tanítók s nevelők, úgyszintén növendékpapok s tanítójelöltek használatára. Kalocsa, 1885., Szerzői, (Malatin Antal-ny.), XII+356 p. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, régi intézményi bélyegzéssel, ex libris-szel és névbélyegzéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert