Bibellesungen für den Familienkreis. Hamburg, 1908, Internationale Traktatgesellschaft. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, szecessziós egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, gerinc alján apró sérüléssel, borítón apró kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban.