Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 140

33430.

Rufpreis:
4 000 HUF

~1970. "Politikai irodalom terjesztő 5 év" ezüstözött műgyantás törzsgárda jelvény, viselési igazolvánnyal (23x20mm) T:AU
33431.

Rufpreis:
800 HUF

33432.

Rufpreis:
2 400 HUF

33433.

Rufpreis:
1 000 HUF

33434.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

33435.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" bronz kitüntetés fül és mellszalag nélkül T:1- ph NMK 714.
33436.

Rufpreis:
1 000 HUF

1980. "Közös űrrepülés" műgyantás fém jelvény (30mm) T:XF
33437.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

1980. "Interkozmosz" 7xklf műgyantás jelvény és 1db műgyantás bronz emlékérem (80mm) az 1980-as szovjet-magyar közös űrrepülés emlékére eredeti dísztokban T:UNC-XF
33438.

Rufpreis:
8 000 HUF

~1980. "Véradás Szervezésért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, eredeti de sérült tokjában (40mm) + "Vöröskeresztes Tevékenységért Kitüntetés Arany Fokozat" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + "Vöröskeresztes Tevékenységért Kitüntetés Ezüst Fokozat" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF
33439.

Rufpreis:
1 400 HUF

1983. "Honvédelmi Érdemérem 15 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban T:AU NMK 658
33440.

Rufpreis:
1 000 HUF

33441.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF