https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 140
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2998032
33430
455
0
4000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970-1980. "Viselhető, de már nem adományozható kitüntetések listája" nagyméretű plakáton, képekkel a kitüntetésekről. Sokszorosította a Magyar Néphadsereg Térképészeti Intézete. Használt, de jó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
2867122
33431
455
0
800
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1970. "Politikai irodalom terjesztő 5 év" ezüstözött műgyantás törzsgárda jelvény, viselési igazolvánnyal (23x20mm) T:AU 2923613
33432
455
0
2400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + 1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopottas eredeti tokban T:UNC,XF NMK 712., 599.
Das Lot is nicht erreichbar
3017141
33433
455
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1974. "A Szocialista Kultúráért" zománcozott kitüntető jelvény, eredeti tokban T:AU
Das Lot is nicht erreichbar
3033142
33434
455
0
70000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1976. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének I. fokozata" a kitüntetés aranyozott, zománcozott tombak frakklánc miniatűrje (24mm) T:AU,XF patina Hungary 1976. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 1st Grade" gold-plated, enamelled tombac miniature tail-coat accessorie (24mm) C:AU,XF patina
Das Lot is nicht erreichbar
3033159
33435
455
0
70000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1976. "A Magyar Népköztársaság Zászlórendjének IV. fokozata" a kitüntetés aranyozott, zománcozott tombak frakklánc miniatűrje (19mm) T:AU kis zománchiba Hungary 1976. "Flag Order of the Hungarian People's Republic, 4th Grade" gold-plated, enamelled tombac miniature tail-coat accessorie (19mm) C:AU small enamel error
Das Lot is nicht erreichbar
2959045
33436
455
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" bronz kitüntetés fül és mellszalag nélkül T:1- ph NMK 714.
Das Lot is nicht erreichbar
2936256
33437
455
0
500
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1980. "Közös űrrepülés" műgyantás fém jelvény (30mm) T:XF 3038954
33438
455
0
8000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1980. "Interkozmosz" 7xklf műgyantás jelvény és 1db műgyantás bronz emlékérem (80mm) az 1980-as szovjet-magyar közös űrrepülés emlékére eredeti dísztokban T:UNC-XF 3033485
33439
455
0
1400
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
~1980. "Véradás Szervezésért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, eredeti de sérült tokjában (40mm) + "Vöröskeresztes Tevékenységért Kitüntetés Arany Fokozat" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + "Vöröskeresztes Tevékenységért Kitüntetés Ezüst Fokozat" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF 3017138
33440
455
0
1000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1983. "Honvédelmi Érdemérem 15 év után" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon, tokban T:AU NMK 658 2364731
33441
455
0
13000
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
1
1985. "Munka Érdemrend" arany fokozata, zománcozott Br kitüntetés szalagsávval, miniatűrrel, kopott eredeti tokban, adományozói okirattal és viselői igazolvánnyal T:2 NMK 599.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse