~1980. "Véradás Szervezésért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés m... https://www.darabanth.com/de/455-Fernauktion/455.0/Numismatik/Faleristik-Auszeichnungen-Medaillen-Orden~1000019/7E1980-Veradas-Szervezesert-aranyozott-zomancozott-fem-kituntetes-mellszalagon-eredeti-de~II3033485
3033485
33439
455
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Beschreibung: ~1980. "Véradás Szervezésért" aranyozott, zománcozott fém kitüntetés mellszalagon, eredeti de sérült tokjában (40mm) + "Vöröskeresztes Tevékenységért Kitüntetés Arany Fokozat" aranyozott bronz kitüntetés mellszalagon + "Vöröskeresztes Tevékenységért Kitüntetés Ezüst Fokozat" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:AU,XF
: ttg