Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden Zahl der Lose: 140
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3017133
33418
455
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
~1960-1970. "Gépipar Kiváló Dolgozója" műgyantás fém jelvény és miniatűr tokban T:AU
3017135
33419
455
Numismatik
~1960-1970. "Kohó és Gépipari Minisztérium Törzsgárda 15 év" aranyozott műgyantás jelvény tokban, miniatűrrel T:UNC,AU 3017132
33420
455
Numismatik
~1960-1970. "Kohó és Gépipari Minisztérium Törzsgárda 10 év" aranyozott műgyantás jelvény tokban T:UNC,AU 2960308
33421
455
Numismatik
1964. "A Munka Érdemrend" ezüst fokozata, zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, eredeti tokban T:AU fakó mellszalag NMK 600.
2918409
33422
455
Numismatik
~1970. "A Szocialista Kultúráért" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, tokban T:1- 3004871
33423
455
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + 1974. "Szovjet-magyar tudományos együttműködés 25. évfordulója" aranyozott, zománcozott fém jelvény mellszalagon, eredeti tokban T:AU 2959072
33424
455
Numismatik
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval T:AU NMK 712.
2821971
33425
455
Numismatik
2936453
33426
455
Numismatik
~1970. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" zománcozott, aranyozott jelvény (2db) T:XF
3015153
33427
455
Numismatik
1970. "Külkereskedelmi Törzsgárda" ezüst fokozat, zománcozott fém jelvény igazolvánnyal T:AU
3018344
33428
455
Numismatik
1970-1980 k. 11db vegyes szocialista kitüntetés, jelvény, benne "Vezetői próba" műgyantás és zománcozott fém jelvények T:XF
2936253
33429
455
Numismatik
~1970. "Szakszervezetek Országos Tanácsa" műgyantás kitüntetése, arany fokozat, szalaggal, szalagsávon miniatűrrel, sérült dísztokban T:AU
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF