Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden

Zahl der Lose: 140

7db-os közlekedéssel, utazással kapcsolatos jelvénytétel, közte "Pannonia" zománcozott bronz motorkerékpár-márka jelvény + Hollandia DN "KLM Junior Stewardess" zománcozott bronz jelvény + Lengyelország DN "Koło Lotnicze Aeroklubu Prl" zománcozott fém jelvény (2db) T:AU-VF közte sérült tű
33478.

Rufpreis:
3 000 HUF

8db vegyes, főleg szocialista jelvény, kitűző, közte zománcozottak is, közte "Nógrádi Szénbányák 1861" zománcozott bronz jelvény T:AU,XF
33479.

Rufpreis:
1 000 HUF

9(xklf) márka, rajongói tematikájú műanyag és fém jelvény közte McDonalds, Nena, Nissan T:2-3- közte sérült, hiányzó függesztés
33480.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

DN 10db koronás, magyar címeres, műgyantás fém jelvény (18x9mm) T:UNC
33481.

Rufpreis:
3 000 HUF

10db-os vegyes jelvénytétel, közte zománcozott darabokkal T:UNC-XF
33482.

Rufpreis:
1 000 HUF

16db-os szocialista kitüntetés-, jelvény- és plakett-tétel, közte ~1970. "Szakszervezetek Országos Tanácsa, arany fokozat" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés, mellszalagon, szalagsávon miniatűrrel, eredeti tokban + DN "Az oktatásügy kiváló dolgozója" zománcozott bronz kitüntető jelvény + DN "TIT (Tudományos Ismeretterjesztő Társulat) 1841" 2xklf hátoldalán jelzett porcelán emlékérem tokban (Hollóházi 85mm, Herendi 81mm) T:vegyes
33483.

Rufpreis:
3 000 HUF

14db-os vegyes, főleg magyar pedagógus jelvény és kitüntetés tétel, közte "25 éve a XX. ker. pedagógusa",T:1-,2
33484.

Rufpreis:
2 400 HUF

69db-os magyar és külföldi jelvénytétel zománcozott darabokkal, közte iskolajelvények, Kossuth-címer, Olimpia, Magyar-Szovjet Baráti Társaság, József Attila Olvasómozgalom, Díszszemle 1961, Könnyűipar Kiváló Dolgozója, ELMŰ, DISZ, Kiváló Kisdobos Munkáért, stb. + 34x58cm méretű tálca T:vegyes
33485.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF