33432.
Beendet 455. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + 1985. "A Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott és zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, kopottas eredeti tokban T:UNC,XF NMK 712., 599.