Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 399

Szőts István: Szilánkok és gyaluforgácsok. Egybegyűjtött írások. Bp., 1999, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
18817.

Rufpreis:
1 800 HUF

Marton László. Bp.,1999, Marton Galéria. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18818.

Rufpreis:
1 600 HUF

A műgyűjtés dicsérete. 15 éves a látványtár. Bp.,(2007).Első Magyar Látványtár Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés, az utolsó két lapon sérülésnyommal.
18819.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nagy Imre: Kétszáz rajz. László Gyula előszavával. Bukarest, 1973., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés. + Nagy Imre: Ahogy Csíkba megérkeztem... Önéletrajzi írások. Cikkek, vallomások Nagy Imréről. Bp., 1983, Európa Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
18820.

Rufpreis:
1 800 HUF

Schwind. Des Meisters Werke in 1265 Abbildungen. / Klassiker der Kunst in Gesamtausgaben. Hrsg. von Otto Weigmann. Stuttgart-Leipzig, 1906, Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott felső lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal.   Moritz Ludwig von Schwind (1804-1871) híres osztrák festő.
18821.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Lázár Béla: Paál László. Művészeti könyvtár. Bp.,(1903), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 1 t.+156+1 p.+10 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
18822.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db Udvardi Erzsébet (1929-2013) festőművész művészetét ismertető könyv és katalógus: Szemenkár Mátyás (szerk.): Udvardi Bp., é.n., Szemimpex. Fekete-fehér és színes képekkel, Udvardi Erzsébet műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés. + Korzenszky Richard, Udvardi Erzsébet: Keresztút. Bp., é.n., Szemimpex. Fekete-fehér és színes képekkel, Udvardi Erzsébet műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel. + Udvardi Erzsébet festőművész kiállítása a keszthelyi Balaton Múzeumban. H.n., é.n., k.n. Színes képekkel, Udvardi Erzsébet műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés
18823.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szilágyi Gábor: A fotóművészeti kiállítások szakrepertóriuma. (1890-1945.) Fotóművészet. Elméleti és történeti tanulmányok 2. Kézirat gyanánt. Bp., 1978., Magyar Fotóművészek Szövetsége. Kiadói papírkötés. Megjelent 700 példányban.
18824.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezer év mesterművei. A magyar művészet képeskönyve. A bevezetőt Keresztury Dezső írta. Budapest, 1987, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói borítóban.
18826.

Rufpreis:
2 400 HUF

Barcsay, Jenő: Anatomie Artistique de L'Homme. 1983., Berger-Levrault. Francia nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
18827.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bagnall, Brian - Hille, Astrid: Az olajfestészet nagy könyve. Ford.: Kézdy Beatrix. [Bp.,1999.],Cicero. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
18828.

Rufpreis:
2 800 HUF

Az érett reneszánsz. A művészet története. Fordította Bárdosi Vilmosné Horányi Krisztina. Bp.,1986, Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban.
18829.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF