Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 399

Berühmte Kunststätten sorozat 2 kötete (No. 5., 10.): Rée, Paul Johannes: Nürnberg. Entwickelung seiner Kunst bis zum Ausgange des 18. Jahrhunderts. + Goetz, Walter: Ravenna. Leipzig-Berlin, 1900-1901, E. A. Seemann. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, festett lapélekkel, kissé sérült borítókkal, néhány kissé foltos lappal.
18842.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. 2000. Anno. Gazdagon illusztrált fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírköté
18843.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kovács Péter Balázs (szerk.): Művészportálok. Budapest Galéria 1998 aug. 13 - szept. 13. A szerkesztő, Kovács Péter Balázs (1955-) által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek és feleségének DEDIKÁLT! Bp.,1998, Belvárosi Művészek Társasága. Magyar és angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt El Kazovszkij, Keserü Ilona, Pauer Gyula portréinak és műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált, terjedelmes katalógus. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
18844.

Rufpreis:
1 200 HUF

Matzon Ákos: Net. Bp., 2004, VUDAK. Magyar, angol és német nyelven. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
18845.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hegyi Lóránd: Fehér. Képek 2001-2004. Paintings 2001-2004. Ford.: Szöllősi Judit. Bp., 2005, KOGART. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal, a művész, Fehér László (1953-) Kossuth-díjas festőművész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Benne két Fehér László kiállítási meghívóval (2005 Fehér Képek 2001-2004, 2007 Fehér László Works 1975-2007, Ludwig Múzeum.) Kiadói papírkötés.
18846.

Rufpreis:
1 400 HUF

18847.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

18848.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

18849.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

René Huyghe: Gaugin. Naefels, 1998, Bonfini Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18850.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szörtsey Gábor 1951-2004. Szerk.: Ágoston Vilmos. Kiállítási katalógus. Bp., 2008., Budapest Kiállítóterem. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18851.

Rufpreis:
1 600 HUF

A festőművészet remekei. A Szépművészeti Múzeum klasszikus gyűjteményéből. Bp., Franklin. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerincnél és a sarkokon kisebb sérülések, kissé kopottas állapotban.
18852.

Rufpreis:
2 800 HUF

A Szépművészeti Múzeum egyiptomi gyűjteménye. Szerk.: Kóthay Katalin Anna és Liptay Anna. Bp., 2012, Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
18853.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF