Berühmte Kunststätten sorozat 2 kötete (No. 5., 10.): Rée, Paul Johannes: Nürnberg. Entwickelung seiner Kunst bis zum Ausgange des 18. Jahrhunderts. + Goetz, Walter: Ravenna. Leipzig-Berlin, 1900-1901, E. A. Seemann. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói papírkötés, festett lapélekkel, kissé sérült borítókkal, néhány kissé foltos lappal.
Kovács Péter Balázs (szerk.): Művészportálok. Budapest Galéria 1998 aug. 13 - szept. 13. A szerkesztő, Kovács Péter Balázs (1955-) által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek és feleségének DEDIKÁLT! Bp.,1998, Belvárosi Művészek Társasága. Magyar és angol nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, többek közt El Kazovszkij, Keserü Ilona, Pauer Gyula portréinak és műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált, terjedelmes katalógus. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Matzon Ákos: Net. Bp., 2004, VUDAK. Magyar, angol és német nyelven. Gazdag képanyaggal, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban.
Hegyi Lóránd: Fehér. Képek 2001-2004. Paintings 2001-2004. Ford.: Szöllősi Judit. Bp., 2005, KOGART. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal, a művész, Fehér László (1953-) Kossuth-díjas festőművész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Benne két Fehér László kiállítási meghívóval (2005 Fehér Képek 2001-2004, 2007 Fehér László Works 1975-2007, Ludwig Múzeum.) Kiadói papírkötés.
Kühnel, Ernst: Miniaturmalerei im islamischen Orient. Die Kunst des Ostens Band VII. Berlin, 1923, Bruno Cassirer. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó borítóval, kopottas gerinccel.
Fechheimer, Hedwig: Kleinplastik der Ägypter. Die Kunst des Ostens Band III. Berlin, 1921, Bruno Cassirer. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval, kisebb lapszéli foltokkal, sérülésekkel.
Sarre, Friedrich: Die Kunst des alten Persien. Die Kunst des Ostens Band V. Berlin, 1923, Bruno Cassirer. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó borítóval, sérült gerinccel.
A festőművészet remekei. A Szépművészeti Múzeum klasszikus gyűjteményéből. Bp., Franklin. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerincnél és a sarkokon kisebb sérülések, kissé kopottas állapotban.
A Szépművészeti Múzeum egyiptomi gyűjteménye. Szerk.: Kóthay Katalin Anna és Liptay Anna. Bp., 2012, Szépművészeti Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.