1994 Territori del Sole. Artisti in viaggio nel salernitano tra il XVIII e XX secolo. + Territori del Sole. Il viaggio nouvi itinerari nel salernitano. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötésekben.
Karin Sagner: Claude Monet 1840-1926. A Feast for the Eyes. Köln, 2006, Taschen. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
Régiségek képes enciklopédiája. Szerk.: Paul Atterbury - Lars Tharp. Ford.: Moskovszky Éva. Bp., é.n., Panoráma. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
Fürjesi Csaba. Szerk.: Turcsányi Margit. Veszprém-Budapest, 2009., Magyar Képek Kiadói Kft. Magyar Angol és német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
Voit Pál: Régi magyar otthonok. Bp., [1943], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 319+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.
Künstler-Monographien sorozat 4 kötete: Adolf Rosenberg: Antoine Watteau (XV.), Alfred Gotthold Meyer: Reinhold Begas (XX.), Franc Hermann Meißner: Tiepolo, Henry Tode: Correggio (XXX.) Bielefeld und Leipzig, 1896-1898, Velhagen & Klasing. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott vászon-kötés, foltos, kopott borítókkal, egy kopott, kissé sérült kiadói kartontokban.