Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 399

Alpár Ágnes: A Cabaret. A Fővárosi Kabarék műsora 1901-1944. Bp., 1979, Magyar Színházi Intézet. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
18830.

Rufpreis:
2 800 HUF

1994 Territori del Sole. Artisti in viaggio nel salernitano tra il XVIII e XX secolo. + Territori del Sole. Il viaggio nouvi itinerari nel salernitano. Olasz nyelven. Gazdag képanyaggal. Kiadói papírkötésekben.
18831.

Rufpreis:
2 400 HUF

A szimbolizmus enciklopédiája. Összeáll.: Cassou, Jean. + Az expresszionizmus enciklopédiája. Bp., 1984-1987, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kopott, szakadt papír védőborítókkal.
18832.

Rufpreis:
2 000 HUF

Karin Sagner: Claude Monet 1840-1926. A Feast for the Eyes. Köln, 2006, Taschen. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
18833.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Géczy Olga karmester és festőművész. Olga Géczy conductor and painter. Bp., 2020, Hungarovox. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
18834.

Rufpreis:
2 800 HUF

Manessier. Paris, 1979, Centre National des Arts Plastiques. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18835.

Rufpreis:
2 000 HUF

Régiségek képes enciklopédiája. Szerk.: Paul Atterbury - Lars Tharp. Ford.: Moskovszky Éva. Bp., é.n., Panoráma. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
18836.

Rufpreis:
2 000 HUF

18837.

Rufpreis:
2 000 HUF

Voit Pál: Régi magyar otthonok. Bp., [1943], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 319+(1) p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.
18838.

Rufpreis:
1 400 HUF

18839.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kelényi, György: Rembrandt und die Bibel. Bp.,1990.,Kunstverlag. Német nyelven. Kiadói zsinórfűzött kemény-kötés.
18840.

Rufpreis:
1 400 HUF

Künstler-Monographien sorozat 4 kötete: Adolf Rosenberg: Antoine Watteau (XV.), Alfred Gotthold Meyer: Reinhold Begas (XX.), Franc Hermann Meißner: Tiepolo, Henry Tode: Correggio (XXX.) Bielefeld und Leipzig, 1896-1898, Velhagen & Klasing. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott vászon-kötés, foltos, kopott borítókkal, egy kopott, kissé sérült kiadói kartontokban.
18841.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF