A festőművészet remekei. A Szépművészeti Múzeum klasszikus gyűjteményéből. Bp., Franklin. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, gerincnél és a sarkokon kisebb sérülések, kissé kopottas állapotban.