Tétel

Rufpreis:

2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD

Beschreibung:

Schwind. Des Meisters Werke in 1265 Abbildungen. / Klassiker der Kunst in Gesamtausgaben. Hrsg. von Otto Weigmann. Stuttgart-Leipzig, 1906, Deutsche Verlags-Anstalt. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott felső lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal. Moritz Ludwig von Schwind (1804-1871) híres osztrák festő.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg