Dr. Lázár Béla: Paál László. Művészeti könyvtár. Bp.,(1903), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 1 t.+156+1 p.+10 t. Szövegközti és egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói szecessziós aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.