Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3018794
20097
453
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) cukorfogó, aranyozott, jelzett, mesterjegyes 31 g 3018478
20098
453
Ezüst (Ag) kelta kereszt medál, jelzett, 6,2 g, h: 5,5 cm 3018785
20099
453
Ezüst (Ag) csészealj, áttört dísz. 17 g 5x5 cm
3018791
20100
453
Antik ezüst (Ag) kanál plasztikus fej dísszel 13 latos finomságjellel 9 g 3019667
20101
453
Korall nyaklánc ezüst (Ag) szerelékkel fazettált csiszolással. Jelzett 3018780
20102
453
Ezüst (Ag) gyógyszeres doboz, tudbákos szelence. Jelzett. 34 g 6x6 cm 3018526
20103
453
Arany (Au) 14K Mária medál, jelzett, 2×1,5 cm, nettó: 0,6 g 3018448
20104
453
Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, 11,5 g, h: 59 cm 3018483
20105
453
Ezüst (Ag) gyűrű aventurin kővel, jelzett, bruttó: 2,6 g, m: 55 3019664
20106
453
Ezüst (Ag) töltőceruza 11,5 cm Működik 3017801
20107
453
Ezüst(Ag) Chicago kiskanál, jelzett, h: 10 cm, nettó: 8,7 g 3018459
20108
453
Ezüst (Ag) ovális fülbevalópár kőberakással, jelzett, bruttó: 8,4 g, h: 36 mm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF