https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 259

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
5 db dianás ezüst evőeszköz, jelzettek, mesterjeggyel 312 g
1
20061.

5 db dianás ezüst evőeszköz, jelzettek, mesterjeggyel 312 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Zahl der Gebote:
0
 
4 db ezüst levese kanál dianás jelzéssel, különféle mesterjegyekkel összesen 273 g
1
20062.

4 db ezüst levese kanál dianás jelzéssel, különféle mesterjegyekkel összesen 273 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
EUR
,
156,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14K arany (Au) fényképtartó faragott jáspis gladiátorfejes kő dísszel br 9 g
1
20063.

14K arany (Au) fényképtartó faragott jáspis gladiátorfejes kő dísszel br 9 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
14K arany (Au) bross, gyöngy és brilllel br 1,24 g 31 mm
1
20064.

14K arany (Au) bross, gyöngy és brilllel br 1,24 g 31 mm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
7 db Ezüst (Ag) poháralátét. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel, össz 164g d: 8,5 cm
1
20065.

7 db Ezüst (Ag) poháralátét. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel, össz 164g d: 8,5 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Ezüst(Ag) csavart füles kiöntő tálka, jelzett, 9,7×4,5×2,5 cm, nettó: 34,7 g
1
20066.

Ezüst(Ag) csavart füles kiöntő tálka, jelzett, 9,7×4,5×2,5 cm, nettó: 34,7 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Ezüst (Ag) kígyó nyaklánc áttört kereszt medállal, jelzett, h: 42 cm, 5×2 cm, nettó: 14,3 g
1
20067.

Ezüst (Ag) kígyó nyaklánc áttört kereszt medállal, jelzett, h: 42 cm, 5×2 cm, nettó: 14,3 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag) ovális szemű filigrán karkötő, jelzés nélkül, h: 19 cm, nettó: 13,4 g
1
20068.

Ezüst (Ag) ovális szemű filigrán karkötő, jelzés nélkül, h: 19 cm, nettó: 13,4 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) négysoros fonott nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, nettó: 12,3 g
1
20069.

Ezüst (Ag) négysoros fonott nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, nettó: 12,3 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag) masszív walles nyaklánc, jelzett, h: 40,5 cm, nettó: 18,4 g
1
20070.

Ezüst (Ag) masszív walles nyaklánc, jelzett, h: 40,5 cm, nettó: 18,4 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) négysoros glídes karkötő, jelzett, h: 20,5 cm, nettó: 9,4 g
1
20071.

Ezüst (Ag) négysoros glídes karkötő, jelzett, h: 20,5 cm, nettó: 9,4 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
19
 
Ezüst (Ag) meandermintás glídes karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 6,5 g
1
20072.

Ezüst (Ag) meandermintás glídes karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 6,5 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
6
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse