Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3020837
20025
453
85000
Jewellery and precious metal items
Ezüst tálca, plasztikus díszítéssel a szélén. dianás jelzéssel. Mesterjeggyel. 530 g 39x20 cm 3014899
20026
453
65000
Ezüst (Ag) gyertyatartó. Dianás jelzéssel Magyar, XIX. sz vége. 294 g 29 cm
2876076
20027
453
80000
14k arany kapcsos nyaklánc tahiti-szín édesvízi gyöngyökkel 28,1 gr 2,1 g Au. tanúsítvánnyal 2842560
20028
453
80000
3002131
20029
453
240000
2957633
20030
453
85000
Arany (Au) 14K walles nyaklánc gránátköves kereszt függővel, jelzett, h: 46,5 cm, 3×2 cm, bruttó: 5,5 g
2957608
20031
453
70000
Arany (Au) 14K áttört köves gyűrű, jelzett, méret: 65, bruttó: 4,6 g
2993176
20032
453
260000
Arany (Au) 14 medál 10 db gyémánttal, középen türkizzel, jelzés nélkül, 1,5×1,3 cm, bruttó: 2,1 g
2844634
20033
453
65000
Arany (Au/14k) foglalatban, cámea medál, jelzett, 4,5x3 cm, bruttó: 10,12g
2844623
20034
453
65000
Arany (Au/14k) foglalatban, cámea bross, jelzett, 3,5x3cm, bruttó: 8,18g
2971832
20035
453
38000
Moissanite köves ezüst (Ag) fülbevalópár, (kő átmérője: 6 mm, briliáns csiszolás, cca. 1,8 cts), össz. 1,8 g
2990167
20036
453
55000
14K arany (Au) bross ametiszttel Jn br 4,2 g, 6 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF