Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 259

Ezüst tálca, plasztikus díszítéssel a szélén. dianás jelzéssel. Mesterjeggyel. 530 g 39x20 cm
20025.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Ezüst (Ag) gyertyatartó. Dianás jelzéssel Magyar, XIX. sz vége. 294 g 29 cm
20026.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

14k arany kapcsos nyaklánc tahiti-szín édesvízi gyöngyökkel 28,1 gr 2,1 g Au. tanúsítvánnyal
20027.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

20028.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

20029.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

Arany (Au) 14K walles nyaklánc gránátköves kereszt függővel, jelzett, h: 46,5 cm, 3×2 cm, bruttó: 5,5 g
20030.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Arany (Au) 14K áttört köves gyűrű, jelzett, méret: 65, bruttó: 4,6 g
20031.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Arany (Au) 14 medál 10 db gyémánttal, középen türkizzel, jelzés nélkül, 1,5×1,3 cm, bruttó: 2,1 g
20032.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

Arany (Au/14k) foglalatban, cámea medál, jelzett, 4,5x3 cm, bruttó: 10,12g
20033.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Arany (Au/14k) foglalatban, cámea bross, jelzett, 3,5x3cm, bruttó: 8,18g
20034.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Moissanite köves ezüst (Ag) fülbevalópár, (kő átmérője: 6 mm, briliáns csiszolás, cca. 1,8 cts), össz. 1,8 g
20035.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

14K arany (Au) bross ametiszttel Jn br 4,2 g, 6 cm
20036.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF