Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2749609
20013
453
140000
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) tálca. Art deco fazon. Dianás jellel jelzett, mesterjegyes 46x31 cm, 702 g 3016634
20014
453
160000
Fehérarany 18K (Au) szoliter gyűrű 0,15 ct gyémánttal, jelzett, 3g m: 53 Eredeti dobozával
2747169
20015
453
110000
Ezüst (Ag) kanna, jelzés nélkül, m: 21cm nettó: 677g
2032430
20016
453
95000
Universal (Au/18K) jelzett arany svájci karóra működő szerkezettel. Porvédőre ragasztott hátlappal, bőr szíjjal, d: 32 mm 2747179
20017
453
80000
Ezüst (Ag) tálca, jelzett, 42x22cm nettó: 414g
2747177
20018
453
80000
Ezüst (Ag) kiöntő, jelzett, m: 17cm nettó: 507g 2747172
20019
453
80000
Ezüst (Ag) kanna, jelzett, m: 17cm bruttó: 399g
2764273
20020
453
110000
3016638
20021
453
120000
Arany 14K (Au) szoliter gyűrű 0,15 ct gyémánttal, jelzett, 3,69 g m: 53
2966249
20022
453
90000
14 K arany (Au) bross gránát kövekkel ékített. Jelzett. br 11,34 g d: 4,5 cm
3020887
20023
453
90000
Ezüstözött alpakka art deco teáskanna. Jelzett, m: 15 cm
2988759
20024
453
90000
4 db ezüst (Ag) art deco kávéscsésze és alj. 1937 előtti magyar fémjel, Horváth Henrik mesterjeggyel nettó 526 g hozzá csiszolt üvegbetétek
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF