Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 259

20013.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

Fehérarany 18K (Au) szoliter gyűrű 0,15 ct gyémánttal, jelzett, 3g m: 53 Eredeti dobozával
20014.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Ezüst (Ag) kanna, jelzés nélkül, m: 21cm nettó: 677g
20015.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

20016.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Ezüst (Ag) tálca, jelzett, 42x22cm nettó: 414g
20017.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Ezüst (Ag) kiöntő, jelzett, m: 17cm nettó: 507g
20018.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Ezüst (Ag) kanna, jelzett, m: 17cm bruttó: 399g
20019.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

20020.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Arany 14K (Au) szoliter gyűrű 0,15 ct gyémánttal, jelzett, 3,69 g m: 53
20021.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

14 K arany (Au) bross gránát kövekkel ékített. Jelzett. br 11,34 g d: 4,5 cm
20022.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Ezüstözött alpakka art deco teáskanna. Jelzett, m: 15 cm
20023.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

4 db ezüst (Ag) art deco kávéscsésze és alj. 1937 előtti magyar fémjel, Horváth Henrik mesterjeggyel nettó 526 g hozzá csiszolt üvegbetétek
20024.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF