Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3019872
20109
453
7500
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) alma formájú ékszertartó tálka, jelzett, 6,37,7×1 cm, nettó: 21,2 g 3018529
20110
453
24000
Arany (Au) 14K szív függő, jelzett, 2×1,1 cm, nettó: 1,3 g
3018489
20111
453
Ezüst (Ag) azték motívumos medál, jelzett, 5,8 g, d: 20 mm 3017489
20112
453
40000
Ezüst (Ag) nyakék rózsaszín strasszkövekkel, jelzett, bruttó: 58,5 g, h: 52 cm
3018467
20113
453
Ezüst (Ag) bross markazitokkal, jelzett, bruttó: 10 g, h: 5 cm 3018517
20114
453
38000
3018533
20115
453
26000
Arany (Au) 14K Szűz Mária porcelán medál, jelzett, 2,7×1,9 cm, bruttó? 3 g
3018515
20116
453
24000
Arany (Au) 14K Szűz Mária medál, porcelán arany keretben, 3,1×1,5 cm, bruttó: 2,6 g 3022980
20117
453
3022977
20118
453
1982 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán kiskanál, jelzett, h: 11,5 cm, nettó: 20,3, g Aranyozott, hibátlan 3022975
20119
453
3022971
20120
453
1979 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán díszvilla, jelzett, h: 14,6 cm, nettó: 41, g Aranyozott, hibátlan Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF