Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 259

Ezüst(Ag) alma formájú ékszertartó tálka, jelzett, 6,37,7×1 cm, nettó: 21,2 g
20109.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Arany (Au) 14K szív függő, jelzett, 2×1,1 cm, nettó: 1,3 g
20110.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst (Ag) azték motívumos medál, jelzett, 5,8 g, d: 20 mm
20111.

Rufpreis:
3 000 HUF
17

Ezüst (Ag) nyakék rózsaszín strasszkövekkel, jelzett, bruttó: 58,5 g, h: 52 cm
20112.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst (Ag) bross markazitokkal, jelzett, bruttó: 10 g, h: 5 cm
20113.

Rufpreis:
5 000 HUF

20114.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Arany (Au) 14K Szűz Mária porcelán medál, jelzett, 2,7×1,9 cm, bruttó? 3 g
20115.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Arany (Au) 14K Szűz Mária medál, porcelán arany keretben, 3,1×1,5 cm, bruttó: 2,6 g
20116.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

20117.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

1982 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán kiskanál, jelzett, h: 11,5 cm, nettó: 20,3, g Aranyozott, hibátlan
20118.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

20119.

Rufpreis:
10 000 HUF

1979 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán díszvilla, jelzett, h: 14,6 cm, nettó: 41, g Aranyozott, hibátlan
20120.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF