Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2835172
20181
453
3200
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) nyaklánc és fülbevalópár ametiszttel, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 8 g + ametiszt kulcstartó, sérüléssel 2597931
20182
453
9500
Ezüst (Ag) karperec markazitokka ékítve, jelzett, bruttó:29,9g, d:5,5cm
3022739
20183
453
Ezüst(Ag) karperec, jelzett, d: 6 cm, nettó: 6,5 g 3022738
20184
453
Ezüst(Ag) karperec, jelzett, d: 6 cm, nettó: 8,5 g 3022740
20185
453
Ezüst(Ag) karperec, jelzett, d: 6 cm, nettó: 14,2 g 3022737
20186
453
Ezüst(Ag) karperec, jelzett, sérült biztonsági lánccal, d: 6 cm, nettó: 8,6 g 3022730
20187
453
Ezüst(Ag) medál színes kövekkel, jelzett, 4×1,5 cm, bruttó: 5,3 g 3022729
20188
453
Aranyozott ezüst(Ag) medál színes kövekkel, jelzett, 2,5×1,5 cm, bruttó: 4,2 g 3019268
20189
453
Ezüst(Ag) karperec, jelzett, d: 6,5 cm, nettó: 20 g 3022734
20190
453
Ezüst(Ag) gyűrű színes kövekkel, jelzett, méret: 57, bruttó: 4,8 g 3022732
20191
453
Ezüst(Ag) medál színes kövekkel, jelzett, 4,5×1,5 cm, bruttó: 5,1 g
3022727
20192
453
Aranyozott ezüst(Ag) medál színes kövekkel, jelzett, 2,5×2,5 cm, bruttó: 4,3 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF