Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 259

Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, 1,2 g, h: 41 cm
20205.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst (Ag) lapos kígyó nyaklánc, jelzett, 6,7 g, h: 42 cm
20206.

Rufpreis:
2 800 HUF

20207.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Ezüst (Ag) fűszertartó pár. Dianás jelzéssel GK mesterjeggyel 32g
20208.

Rufpreis:
12 000 HUF

20209.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

Ezüst leveses kanál plasztikus díszítéssel dianás jelzéssel, Bachruch mesterjeggyel 67 g
20210.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Antik ezüst nagykanál Pest 1845 Pest 13 latos fémjel, TP Török Pál mesterjeggyel 69 g monogramos
20211.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ezüst leveses kanál plasztikus díszítéssel dianás jelzéssel, Kaumans mesterjeggyel 67 g
20212.

Rufpreis:
12 000 HUF

20213.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

20214.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Antik ezüst (Ag) bidermeier késbakok 2 db 1821. VR mesterjeggyel 39 g
20215.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Antik ezüst tejmerő kanál Nagyvárad, ca 1850 FTC és FW mesterjegyekkel 33 g
20216.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF