Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 259
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3021123
20241
453
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) cukorfogó, jelzett, 45 g, monogrammal, apró kopásnyomokkal, h: 12 cm. + acél kés, h: 15,5 cm 3019601
20242
453
30000
Ezüst keresztelő, egy személyes evőeszköz készlet jelzett, mesterjegyes nettó 168 g + kés 3017326
20243
453
3 db ezüst (Ag) nyelű villa, jelzett, bruttó: 167 g 3019858
20244
453
Ezüst(Ag) asztali nyeles teaszűrő állvánnyal, jelzett, d: 5,6 cm, m: 4 cm, nettó: 45,9 g
3019387
20245
453
38000
3020864
20246
453
14000
Ezüst (Ag) szalvétatartó jelzett 84 g 3019404
20247
453
17000
Cukorszórókanál orosz cári ezüst 1893 84 zolotniki ezüstjellel, MK mesterjeggyel 52g / Antique russian sugar spreading spoon
3019441
20248
453
Antik ezüst tejmerő kanál Bécs, ca 1850 mesterjeggyel 59 g
3019399
20249
453
14000
13 latos antik ezüst teáskanál, Kolozsvár ?,Szathmári György, 1800-1830. 65 g 22 cm 3019899
20250
453
44000
Ezüst(Ag) talpas váza, jelzett, alján kis horpadással, m: 22 cm, nettó: 121,6 g 2842569
20251
453
46000
Arany (Au/14k) gyűrű kövekkel ékítve, jelzett, bruttó: 2,76g. m: 58
3018453
20252
453
30000
Ezüst (Ag) fogójú sétapálca plasztikus akantuszos díszítéssel 85 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF