https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 259

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
3 db ezüst (Ag) mokkás kanál. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel 37 g
1
20229.

3 db ezüst (Ag) mokkás kanál. Dianás jelzéssel, mesterjeggyel 37 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
7
 
4db ezüst (Ag) kiskanál, dianás jelzéssel 57 g
1
20230.

4db ezüst (Ag) kiskanál, dianás jelzéssel 57 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst(Ag) áttört kerek ékszertartó tálka, jelzett, d: 7,5 cm, nettó: 17,4 g
1
20231.

Ezüst(Ag) áttört kerek ékszertartó tálka, jelzett, d: 7,5 cm, nettó: 17,4 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst(Ag) karperec, jelzett, javított, 5,5×6,5 cm, nettó: 68 g
1
20232.

Ezüst(Ag) karperec, jelzett, javított, 5,5×6,5 cm, nettó: 68 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Gyöngysor, ezüst (Ag) szerelékkel, h: 100 cm
1
20233.

Gyöngysor, ezüst (Ag) szerelékkel, h: 100 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag) szalvétatartó, jelzett, 14×7,5×3 cm, nettó: 78 g
1
20234.

Ezüst (Ag) szalvétatartó, jelzett, 14×7,5×3 cm, nettó: 78 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst (Ag) bortartó tálka, jelzett, d: 14 cm, nettó: 83g
1
20235.

Ezüst (Ag) bortartó tálka, jelzett, d: 14 cm, nettó: 83g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Ezüst (Ag) zománc-festett fagyalmintás gyertyatartó, 6 db, jelzett, bruttó: 74,1 g
1
20236.

Ezüst (Ag) zománc-festett fagyalmintás gyertyatartó, 6 db, jelzett, bruttó: 74,1 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szecessziós aranyozott ezüst (Ag) táska keret. Áttört, virág mintás, lánccal, Jelzett 20 cm, 160 g
1
20237.

Szecessziós aranyozott ezüst (Ag) táska keret. Áttört, virág mintás, lánccal, Jelzett 20 cm, 160 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
EUR
,
150,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyers gyémánt, 0,17 g
1
20238.

Nyers gyémánt, 0,17 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
EUR
,
187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1983 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán díszkanál 1983, jelzett, h: 15 cm, nettó: 44,5 g Aranyozott hibátlan, eredeti díszdobozban
1
20239.

1983 Ezüst(Ag) Georg Jensen dán díszkanál 1983, jelzett, h: 15 cm, nettó: 44,5 g Aranyozott hibátlan, eredeti díszdobozban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
EUR
,
59,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) hullámos peremű tálka, jelzett, hátoldalán ragasztásnyomokkal, d: 8 cm, nettó: 16,6 g
1
20240.

Ezüst (Ag) hullámos peremű tálka, jelzett, hátoldalán ragasztásnyomokkal, d: 8 cm, nettó: 16,6 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse