Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 33

Palkovics Ede - Dittmayer Andor: A szakácsművészet kézikönyve, különös tekintettel a vendéglős-iparra. Bp., 1925, Dittmayer Andor (Franklin-ny.), 104 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, a címlapon kis szakadással, ceruzás és tollas bejegyzésekkel.
18700.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Útmutatás a szőlőmívelésre különös tekintettel a fillokszera által elpusztított szőlők felujításának előmozdításáról szóló 1896:V. t.-cz. végrehajtására. 142 ábrával. Bp., 1899 Pallas. 2. kiadás. 314+6 p. Papírkötés, javított gerinccel, kissé foltos borítóval, volt könyvtári példány.
18701.

Rufpreis:
6 000 HUF

Pettenkoffer Sándor: A jó pinczegazda. Bp., 1909, Orsz. Magyar Gazdasági Egyesület. 93 p. Kiadói, illusztrált szecessziós papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, néhány kevés lapon ceruzás jegyzettel.
18702.

Rufpreis:
4 000 HUF

Pettenkoffer Sándor: Szőlőművelési rádiótanfolyam Budapest, 1936, Pátria" Irodalmi Vállalat és Nyomdai Részvénytársaság, 84 p., Laza, sérült félvászon kötésben
18703.

Rufpreis:
5 000 HUF

Baintner Ferenc. A borászat kézikönyve. Kolozsvár, ,Gámán János, 2+301 p. Szövegközti ábrákkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, bekötött hátsó borítóval, restaurált-részben pótolt címlappal, egy-két foltos lappal.
18704.

Rufpreis:
4 000 HUF
34

Hasznos kalauz - Útmutató az életben előforduló mindennemű tudnivalókra, ismeretekre nézve. Bp., 1899. Hornyánszky ny. XVI+313 p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, kopott és kissé sérül gerinccel, foltos borítóval, címlapon monogrammal és ceruzás névbejegyzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány kevés ceruzás jelöléssel.
18705.

Rufpreis:
4 000 HUF

Magyar gazdák évkönyve 1891-re. Negyedik évfolyam. Szerk.: Löcherer Andor, Kormos Alfred és Kende Zsigmond. Bp., 1891, Magyar Föld, 212+51+25 (korabeli reklámok) p. A címlap hátoldalán 1891-es naptárral. Kiadói festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, az elülső szennylap és a címlap kijár, kopott borítóval.
18706.

Rufpreis:
2 400 HUF

-  Szántó András: Eleink ételei. Válogatás régi szakácskönyvekből. Bp., 1986., Mezőgazdasági. Kiadói kartonált- papírkötésben. DEDIKÁLT
18707.

Rufpreis:
2 000 HUF

A magyar úriasszony háztartása. Szerk.: Szegedy-Maszák Aladárné - Stumpf Károlyné. Bp., 1934, Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Második kiadás. Kiadói ezüstözött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
18708.

Rufpreis:
1 600 HUF

Úri és közönséges konyhákon meg-fordult szakáts-könyv, ... Bp., 1982., ÁKV. Az 1801-es kiadás reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés.
18709.

Rufpreis:
1 800 HUF

Váncza József: A mi süteményeskönyvünk. Váncza sütőpor receptkönyve. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Az 1986-as kiadás reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, az utolsó lap szakadt, jó állapotban.
18710.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1946 Receptfüzet kb 50 oldalnyi recepttel. Kézzel írt
18711.

Rufpreis:
1 600 HUF
9

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF