18705.
Beendet 450. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
4 000 HUF
Hasznos kalauz - Útmutató az életben előforduló mindennemű tudnivalókra, ismeretekre nézve. Bp., 1899. Hornyánszky ny. XVI+313 p. Kiadói, illusztrált félvászon kötésben, kopott és kissé sérül gerinccel, foltos borítóval, címlapon monogrammal és ceruzás névbejegyzéssel, helyenként kissé foltos lapokkal, néhány kevés ceruzás jelöléssel.