Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF

34

Beschreibung:

Baintner Ferenc. A borászat kézikönyve. Kolozsvár, ,Gámán János, 2+301 p. Szövegközti ábrákkal illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, bekötött hátsó borítóval, restaurált-részben pótolt címlappal, egy-két foltos lappal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz