Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 33

Lévai Anikó: A konyhaablakból. Bp., 2007, Jokerex. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón ázásnyomokkal. A szerző által DEDIKÁLT példány.
18712.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Trogmayer Ottó: Eszi, nem eszi. Bp., 2009, Martin Opitz Kiadó. Kiadói papírkötés.
18713.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

18714.

Rufpreis:
2 800 HUF

Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 432 p. Hatodik kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel.
18715.

Rufpreis:
2 400 HUF

D. C. Jarvis: A méz és más természetes készítmények. Egy orvos életműve: kísérletek és tanulmányok. Ford.: Szabados András. Bukarest, én., Apimondia. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a borítón kis szakadással.
18717.

Rufpreis:
1 800 HUF

Lestyán Sándor: Utazás a fehér asztal körül. Bp., 1990. Keresk. és idegenforg. továbbképző vállalat. Kiadói vászonkötésben
18718.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szakály Ferenc-Szűcs Jenő: Budai bortizedjegyzékek a 16. század első harmadából. Kubinyi András bevezető tanulmányával. História Könyvtár Okmánytárak 4. Bp., 2005., História - MTA Történettudományi Intézete. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18719.

Rufpreis:
1 000 HUF

Halász Zoltán - Láng György: Gundel 1894-1994. Bp., 2001, Helikon. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
18720.

Rufpreis:
1 800 HUF

Dr. Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1934, Színházi Élet, 303+(17) p. Első kiadás. Átkötött műbőr-kötésben, kissé foltos lapélekkel.
18721.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szakácsmesterségnek könyvecskéje. A csáktornyai Zrínyi-udvar XVII. századi kéziratos szakácskönyve és a Tótfalusi Kis Miklós által kiadott kolozsvári szakácskönyv. Sajtó alá rendezte, a jegyzeteket és a mutatót összeállította: Király Erzsébet. A bevezető tanulmányt írta: Kovács Sándor Iván. Bp., 1981, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés.
18722.

Rufpreis:
1 800 HUF
30

A szakértő gazda állattenyésztési ismeretei. Bp., 1996, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, a hátsó borító foltos.
18723.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db szakácskönyv: Kövi Pál: Erdélyi lakoma. Vass Tamás rajzaival. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: Dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
18724.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF