Lévai Anikó: A konyhaablakból. Bp., 2007, Jokerex. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborítón ázásnyomokkal. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Vegyes borászati témájú kiadvány, 6 kötet: Dr. Laposa József: Villány. A magyar borvidékek ékessége. The Jewel of Hungarian Wine Regions. Bp., 1995, Magyar Borkereskedők Egyesülése. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.; Dr. Töttős Gábor: A szekszárdi szőlő és bor. A történelmi borvidék története a kezdetektől a II. világháborúig. Szekszárd, 1987, (Szekszárdi Nyomda). Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Török Sándor - Merz Árpád: Magyar borkultúra Bp., 1997. Mezőgazda. Kiadói kartonált papírkötésben, átsatírozott ajándékozási sorokkal.; Egri borok könyve. Szerk.: Csizmadia László. A felvételeket készítette: Szelényi Károly. Eger, 1997, Magyar Képek/F. Szelényi Ház. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.; Die Weine von Eger. Eine ungarische Tradition im Aufbruch. Redaktion: Csizmadia László. Fotos: Szelényi Károly. Eger, 1997, Magyar Képek/F. Szelényi Ház. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.; Die Weine aus dem Mátravorland. Redaktion: - - . Fotos: Szelényi Károly. Bp., 2001, Magyar Képek. Gazdag képanyaggal illusztrál. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.;
D. C. Jarvis: A méz és más természetes készítmények. Egy orvos életműve: kísérletek és tanulmányok. Ford.: Szabados András. Bukarest, én., Apimondia. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a borítón kis szakadással.
Szakály Ferenc-Szűcs Jenő: Budai bortizedjegyzékek a 16. század első harmadából. Kubinyi András bevezető tanulmányával. História Könyvtár Okmánytárak 4. Bp., 2005., História - MTA Történettudományi Intézete. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Dr. Hevesi Sándorné: Az ideális háztartás. A szép otthon és jó konyha. Bp., 1934, Színházi Élet, 303+(17) p. Első kiadás. Átkötött műbőr-kötésben, kissé foltos lapélekkel.
Szakácsmesterségnek könyvecskéje. A csáktornyai Zrínyi-udvar XVII. századi kéziratos szakácskönyve és a Tótfalusi Kis Miklós által kiadott kolozsvári szakácskönyv. Sajtó alá rendezte, a jegyzeteket és a mutatót összeállította: Király Erzsébet. A bevezető tanulmányt írta: Kovács Sándor Iván. Bp., 1981, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.