https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 331
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2864404
19265
448
0
1800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Megfagyott muzsikusok 1898-1974. Bercsényi 28-30. A BME Építészhallgatóinak kiadványa. Összeáll., szerk. és jegyzetekkel ellátta: Gerle János. Bp., 1987, BME Építészmérnöki Kar. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2876104
19266
448
0
800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Ifj. Tildy Zoltán: Ágrólszakadt jóbarátok. Bp., 1960, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2843888
19267
448
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
X-Men 3. szám, 1992/3, szept., Marvel képregény, magyar nyelvű, kissé sérült borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
2706014
19268
448
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Albisy Katalin: Kova Gyuri és társai. Elbeszélesek. Bp., 1902, Rákosi Jenő (Budapesti Hirlap-ny.), 308+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2713204
19269
448
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Gömör Tamás: A túlélő. DEDIKÁLT! Bp., 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2706246
19270
448
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Osbourne, Lloyd: Sportszerelem. Ford.: Ruzitska Mária. Milliók Könyve 169. sz. Bp., 1928, Singer és Wolfner, 64 p. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, viseltes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2706280
19271
448
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Tornyai János: Fáklya az Isten kezében. Bp., é.n., Madách-ny., 322 p. Kiadói illusztrált papírkötés, ázott, foltos, viseltes borítóval, néhány lapon kisebb ázásnyomokkal, foltokkal.
Das Lot is nicht erreichbar
2706190
19272
448
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Turgenyev, Ivan: Napkelte előtt. Ford. és a bevezető tanulmányt írta: Trócsányi Zoltán. Bp., 1947, Dante. Kissé sérült kiadói papírkötés, sérült kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
2948581
19273
448
0
1200
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül. Bp.,(1946), Uj Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói félvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2948402
19274
448
0
1400
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Vízváry Vilmosné: Égő szív. Válogatott írások. Huzella Emlékek. Szerk.: Kasperkiewiczné Szalay Katalin. A szerkesztő, Kasperkiewiczné Szalay Katalin által DEDIKÁLT példány ("Kaspi Kati".) Göd-Alsógöd, 2003., A+V, A Gödi Ifjúságért. Kiadói papírkötés. 2955350
19275
448
0
1000
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Bartis Ferenc: Örökbe fogadtam a Földet. Iránytű pokoljáróknak. Bp., 2001, Codex Print - Összmagyar Testület - A CÉH. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Das Lot is nicht erreichbar
2924913
19276
448
0
2800
Books: Other rarities
Kunstobjekte & Papier
1
Fehér Gábor: Túl napnyugat, innen Kelet. Pápa, 1943. Exodus. Kiadói papírborítóval 47p.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse