Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 331

19265.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ifj. Tildy Zoltán: Ágrólszakadt jóbarátok. Bp., 1960, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
19266.

Rufpreis:
800 HUF

X-Men 3. szám, 1992/3, szept., Marvel képregény, magyar nyelvű, kissé sérült borítóval.
19267.

Rufpreis:
1 200 HUF

19268.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gömör Tamás: A túlélő. DEDIKÁLT! Bp., 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19269.

Rufpreis:
1 000 HUF

19270.

Rufpreis:
1 200 HUF

19271.

Rufpreis:
1 000 HUF

19272.

Rufpreis:
1 000 HUF

Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül. Bp.,(1946), Uj Idők (Singer és Wolfner.) Kiadói félvászon-kötés.
19273.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vízváry Vilmosné: Égő szív. Válogatott írások. Huzella Emlékek. Szerk.: Kasperkiewiczné Szalay Katalin. A szerkesztő, Kasperkiewiczné Szalay Katalin által DEDIKÁLT példány ("Kaspi Kati".) Göd-Alsógöd, 2003., A+V, A Gödi Ifjúságért. Kiadói papírkötés.
19274.

Rufpreis:
1 400 HUF

Bartis Ferenc: Örökbe fogadtam a Földet. Iránytű pokoljáróknak. Bp., 2001, Codex Print - Összmagyar Testület - A CÉH. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
19275.

Rufpreis:
1 000 HUF

19276.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF