Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 331
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2966146
19241
448
Balassa Bálint: Balassa Bálint és Rimai János istenes éneki. Szabó Géza tanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Hasonmás kiadás. Kísérőtanulmánnyal. Kiadói dombornyomott aranyozott egészbőr-kötésben, kiadói kartontokban, 2966149
19242
448
Mihály Babits 21 poems from the Hungarian by István Tóthfalusi. Bp.,1988 Maecenas. Kiadói illusztrált bársonykötésben
2977205
19243
448
Jókai Anna: Godot megjött. A szerző, Jókai Anna (1932-2017) által DEDIKÁLT! Bp., 2007, Széphalom Könyvműhely. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval. 2977204
19244
448
Pais István: antik bölcsek, gondolatok, aforizmák. A szerző által DEDIKÁLT! Bp., 1993, Szerzői kiadás. 4. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítón apró sérüléssel. 2976806
19245
448
4600
2976812
19246
448
3800
Turóczi-Trostler József: [...] Históriák és mesés fabulák [...]. Gyoma, 1939, Kner Izidor. Kiadói papírkötés. kopottas állapotban.
2976763
19247
448
Wass Albert: Tavak könyve. Kilenc mese. Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban. 2034328
19248
448
2905078
19249
448
700
Novák Béla Dénes: Hajléktalan angyal. A szerző (?-2020) által DEDIKÁLT! Miskolc, 1998, Felsőmagyarország Kiadó. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, pótolt (?) borítóval.
2903889
19250
448
700
2903701
19251
448
900
2903736
19252
448
900
Magdalena Hodonyi-Ickler 4 db DEDIKÁLT könyve: Festő voltam Weimárban; Anton & Miriana; Rózsafelhők a sűrű ködben; Titkok könyve. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF