Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 331

Balassa Bálint: Balassa Bálint és Rimai János istenes éneki. Szabó Géza tanulmányával. Bp., 1983, Helikon. Hasonmás kiadás. Kísérőtanulmánnyal. Kiadói dombornyomott aranyozott egészbőr-kötésben, kiadói kartontokban,
19241.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mihály Babits 21 poems from the Hungarian by István Tóthfalusi. Bp.,1988 Maecenas. Kiadói illusztrált bársonykötésben
19242.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jókai Anna: Godot megjött. A szerző, Jókai Anna (1932-2017) által DEDIKÁLT! Bp., 2007, Széphalom Könyvműhely. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval.
19243.

Rufpreis:
2 400 HUF

Pais István: antik bölcsek, gondolatok, aforizmák. A szerző által DEDIKÁLT! Bp., 1993, Szerzői kiadás. 4. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítón apró sérüléssel.
19244.

Rufpreis:
2 000 HUF

19245.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Turóczi-Trostler József: [...] Históriák és mesés fabulák [...]. Gyoma, 1939, Kner Izidor. Kiadói papírkötés. kopottas állapotban.
19246.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Wass Albert: Tavak könyve. Kilenc mese. Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
19247.

Rufpreis:
2 000 HUF

19248.

Rufpreis:
1 000 HUF

Novák Béla Dénes: Hajléktalan angyal. A szerző (?-2020) által DEDIKÁLT! Miskolc, 1998, Felsőmagyarország Kiadó. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, pótolt (?) borítóval.
19249.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

19250.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

19251.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Magdalena Hodonyi-Ickler 4 db DEDIKÁLT könyve: Festő voltam Weimárban; Anton & Miriana; Rózsafelhők a sűrű ködben; Titkok könyve. Kiadói papírkötés.
19252.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF