Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 331

Magyar és német zsebszótár. Közre bocsátá a' Magyar Tudós Társaság. Második, vagy német-magyar rész. Budán, 1835, Magyar Kir. Egyetem-ny., 1 sztl. lev. + IV+846 p. + 1 sztl. lev. Korabeli viseltes félbőr-kötésben, sérült borítóval, helyenként kissé sérült, kissé foltos lapokkal.
19289.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes Sivó Emil színházi rendező, író részére DEDIKÁLT könyvtétel, 7 db:  Bakó Márta: Rosszkor születtünk!; Így történt...; Fekete Sándor: Borostyán, a vándorszínész.; Az emberevő komédiája.; Bálint Lajos (mindkettő: Bálint Lajosné ajándékozási soraival): Mind csak színház; Színészek, táncosok, artisták.; Gellért Anikó-Ürmössy Anikó-Gellért Anikó: Parázslókő. (Gellért Anikó dedikációjával.)
19290.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zemlényi Zoltán: Öbölkör. Zemlényi Zoltán által dedikált! Budapest, 1999, Totem Plusz. Első kiadás! Kiadói papírkötés.
19291.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Nagy Adorján: Az ember tragédiája és a színész. A szerző, Nagy Adorján (1888-1956) "Dóri bácsi" által DEDIKÁLT példány. Színpad Könyvtára 5. Bp., 1936., Színpad,(Kecskeméti, Első Kecskeméti Hírlapkiadó- és Nyomda Rt.) Kiadói papírkötés, foltos borítóval, sérült gerinccel.
19292.

Rufpreis:
1 400 HUF

Babits Mihály hátrahagyott versei. Sajtó alá rendezte: Illyés Gyula. Bp., [1941], Nyugat (Hungária-ny.), 54+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, részben sérült fűzéssel. Számozott (866./2000) példány.
19293.

Rufpreis:
1 200 HUF

Mikszáth Kálmán: Galamb a kalitkában, Az eladó birtok, Páva a varjúval. Bp., Révai. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapotban
19294.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Földes Éva - Szabó Emma: Kossuth Zsuzsánna. A magyar szabadság ismeretlen hősnőjének élete és levelei. Bp., 1944. Közlekedési nyomda. Papírkötésben, ragasztott papírborítóval
19295.

Rufpreis:
1 600 HUF

19296.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

19297.

Rufpreis:
1 000 HUF

19298.

Rufpreis:
1 000 HUF

19299.

Rufpreis:
1 200 HUF

19300.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF