Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 331

19313.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vegyes könyvtétel, kb. 16 db
19314.

Vegyes könyvtétel, kb. 16 db

Rufpreis:
1 400 HUF

19315.

Rufpreis:
1 200 HUF

19316.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rejtő Jenő 3 műve: A szőke ciklon, A láthatatlan légió, Csontbrigád. Bp., 1967-1983., Albatrosz. Kiadói papírkötések, a borítón kopásnyomokkal.
19317.

Rufpreis:
1 600 HUF

Gila Zsuzsanna: Itáliai reneszánsz mesterek. Debrecen, én., TKK. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
19318.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vörösmarty minden munkái. IV. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte: Gyulai Pál. Pest, 1863., Ráth Mór, 4+299 p. Korabeli kopott félvászon-kötés.
19319.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Horatius összes művei. Ford.: Bede Anna. Bp., 1989., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19320.

Rufpreis:
1 600 HUF

19321.

Rufpreis:
3 000 HUF

19322.

Rufpreis:
6 000 HUF

19323.

Rufpreis:
6 000 HUF

Ranschburg Jenő: Szeretet, erkölcs, autonómia. Bp., 1996. Integra projekt DEDIKÁLT! Kiadói papírkötésben .
19324.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF