3 db Havas Zsuzsa könyvtárából jelzett könyv: Levelek a francia forradalomból, Illyés Gyula Hunok Párisban, Természet és társadalom A szocializmus. 1919. Bp
Kerékgyártó György: Fitria. DEDIKÁLT! [Bp., 2001] : Fekete Zongora. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. Megjelent 500 példányban, ebből 450 számozva, de ez számozatlan példány.
P. Terentius Afer: Az élősdi. Latinul és magyarul. Ford., a jegyzeteket és a kísérő tanulmányt írta: Maróti Egon. Trencsényi-Waldapfel Imre bevezető tanulmányával. Görög és Latin Írók Scriptores Graeci et Latini 4. Bp., 1961, Akadémiai Kiadó. Latin és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 900 példányban.
Publius Papinius Statius: Erdők. Latinul és magyarul. Ford. és a jegyzeteket írta: Muraközy Gyula. A bevezető tanulmányt írta: Hegyi György. Görög és Latin Írók Scriptores Graeci et Latini 16. Bp., 1979., Akadémiai Kiadó. Latin és magyar nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.