Juhász József: ,,Rend, erő, becsület"? Beszélgetések politizáló szkinhedekkel és róluk másokkal. Bp., 2003, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Ohnet György: Az élet harcai. (Panin Szergiusz.) II. köt. Ford.: Fái J. Béla. Bp., 1882., Révai. Kiadói papírkötés, a borító szélein egészen kis szakadásokkal, a gerincen sérülésnyommal.
Szivós Béla: András gazda, vagy mi lett a szolgalegényből. I-II. köt. Vasárnapi Könyvtár. Negyedik évfolyam 3-4. sz. Bp., 1897, Fraklin. Kiadói papírkötés.
Labé, Louize: Szonettek. Az eredeti francia szöveg és a magyar fordítás párhuzamos kiadása. Ford.: Franyó Zoltán. Bp., 1937, Cserépfalvi, (2)+49+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, nagyrészt felvágatlan lapokkal. Számozott (79./300) példány.
Bisztray Ádám: Tavaszra nyíló ablak. (Válogatott versek, 1964-1984). Békéscsaba, 1984. Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérülésekkel. Számozott (90./250), a szerző által aláírt példány.
Johannes Secundus: Csókok könyve. Ford.: Mészöly Gedeon. Bp., 1921, Rózsavölgyi és Társa, 33+(1) p. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti papírborító egy része az elülső borítóra kasírozva, tulajdonosi névbejegyzéssel. Megjelent 500 példányban.
Kántás Balázs: Árral szemben. Tíz irodalmi (eset)tanulmány. Bp., 2014, Hungarovox. Kiadói papírkötés. A szerző, Kántás Balázs (1987- ) irodalomtörténész, költő, műfordító által Vadász János részére DEDIKÁLT példány.
Cooper, James Fenimore: Az utolsó mohikán. Ford.: Réz Ádám. Novi Sad (Újvidék), 1959, Fórum. A borítót és a rajzokat Sztojnics Mirko készítette. Kiadói félvászon-kötés, foltos borítóval, kissé fakó gerinccel.
Nagyharang Ujságirók Könyvtára 4-5. sz.: Lakatos László: Panoptikum. Bp., [1912], Nagyharang, 126+2 p. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt borítóval, sérült gerinccel.; Fényes László: Az élet meséi. Bp.,[1912], Nagyharang, 127+1 p. Átkötött papírkötés, az eredeti borító felhasználásával.;
A forradalmi Ady. Szakasits Árpád előszavával. A versek és cikkek kiválasztását Erdődy János és dr. Szalai Sándor végezte. Az eredeti borító Berény Róbert grafikája. Bp.,(1945),Népszava, (Hungária-ny.), 227 p. A borító Berény Róbert munkája és Bíró Mihály jellegzetes 1919-es plakátjának felhasználásával készült. Kiadó illusztrált papírkötés, sérült, részben hiányos gerinccel, foltos borítóval, a hátsó táblán kis sérülésel.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.