https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 331

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Juhász József: ,,Rend, erő, becsület"? Beszélgetések politizáló szkinhedekkel és róluk másokkal. Bp., 2003, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1
19325.

Juhász József: ,,Rend, erő, becsület"? Beszélgetések politizáló szkinhedekkel és róluk másokkal. Bp., 2003, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel. A szerző által DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ohnet György: Az élet harcai. (Panin Szergiusz.) II. köt. Ford.: Fái J. Béla. Bp., 1882., Révai. Kiadói papírkötés, a borító szélein egészen kis szakadásokkal, a gerincen sérülésnyommal.
1
19326.

Ohnet György: Az élet harcai. (Panin Szergiusz.) II. köt. Ford.: Fái J. Béla. Bp., 1882., Révai. Kiadói papírkötés, a borító szélein egészen kis szakadásokkal, a gerincen sérülésnyommal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szivós Béla: András gazda, vagy mi lett a szolgalegényből. I-II. köt. Vasárnapi Könyvtár. Negyedik évfolyam 3-4. sz. Bp., 1897, Fraklin. Kiadói papírkötés.
1
19327.

Szivós Béla: András gazda, vagy mi lett a szolgalegényből. I-II. köt. Vasárnapi Könyvtár. Negyedik évfolyam 3-4. sz. Bp., 1897, Fraklin. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Labé, Louize: Szonettek. Az eredeti francia szöveg és a magyar fordítás párhuzamos kiadása. Ford.: Franyó Zoltán. Bp., 1937, Cserépfalvi, (2)+49+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, nagyrészt felvágatlan lapokkal. Számozott (79./300) példány.
1
19328.

Labé, Louize: Szonettek. Az eredeti francia szöveg és a magyar fordítás párhuzamos kiadása. Ford.: Franyó Zoltán. Bp., 1937, Cserépfalvi, (2)+49+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, nagyrészt felvágatlan lapokkal. Számozott (79./300) példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Bisztray Ádám: Tavaszra nyíló ablak. (Válogatott versek, 1964-1984). Békéscsaba, 1984. Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérülésekkel. Számozott (90./250), a szerző által aláírt példány.
1
19329.

Bisztray Ádám: Tavaszra nyíló ablak. (Válogatott versek, 1964-1984). Békéscsaba, 1984. Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés, a borítón kis sérülésekkel. Számozott (90./250), a szerző által aláírt példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Johannes Secundus: Csókok könyve. Ford.: Mészöly Gedeon. Bp., 1921, Rózsavölgyi és Társa, 33+(1) p. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti papírborító egy része az elülső borítóra kasírozva, tulajdonosi névbejegyzéssel. Megjelent 500 példányban.
1
19330.

Johannes Secundus: Csókok könyve. Ford.: Mészöly Gedeon. Bp., 1921, Rózsavölgyi és Társa, 33+(1) p. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti papírborító egy része az elülső borítóra kasírozva, tulajdonosi névbejegyzéssel. Megjelent 500 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kántás Balázs: Árral szemben. Tíz irodalmi (eset)tanulmány. Bp., 2014, Hungarovox. Kiadói papírkötés. A szerző, Kántás Balázs (1987- ) irodalomtörténész, költő, műfordító által Vadász János részére DEDIKÁLT példány.
1
19331.

Kántás Balázs: Árral szemben. Tíz irodalmi (eset)tanulmány. Bp., 2014, Hungarovox. Kiadói papírkötés. A szerző, Kántás Balázs (1987- ) irodalomtörténész, költő, műfordító által Vadász János részére DEDIKÁLT példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Monique Gehler: A festőnő nehéz öröksége. Ford.: Szoboszlai Margit. (Bp.), 2015, Parlando Stúdió Bt. Kiadói papírkötés.
1
19332.

Monique Gehler: A festőnő nehéz öröksége. Ford.: Szoboszlai Margit. (Bp.), 2015, Parlando Stúdió Bt. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ai Weiei: Weiwei-isms. Szerk.: Larry Warsh. Princeton-Oxford, 2013, Princeton University Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
1
19333.

Ai Weiei: Weiwei-isms. Szerk.: Larry Warsh. Princeton-Oxford, 2013, Princeton University Press. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Cooper, James Fenimore: Az utolsó mohikán. Ford.: Réz Ádám. Novi Sad (Újvidék), 1959, Fórum. A borítót és a rajzokat Sztojnics Mirko készítette. Kiadói félvászon-kötés, foltos borítóval, kissé fakó gerinccel.
1
19334.

Cooper, James Fenimore: Az utolsó mohikán. Ford.: Réz Ádám. Novi Sad (Újvidék), 1959, Fórum. A borítót és a rajzokat Sztojnics Mirko készítette. Kiadói félvászon-kötés, foltos borítóval, kissé fakó gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagyharang Ujságirók Könyvtára 4-5. sz.:   Lakatos László: Panoptikum. Bp., [1912], Nagyharang, 126+2 p. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt borítóval, sérült gerinccel.;   Fényes László: Az élet meséi. Bp.,[1912], Nagyharang, 127+1 p. Átkötött papírkötés, az eredeti borító felhasználásával.;
1
19335.

Nagyharang Ujságirók Könyvtára 4-5. sz.: Lakatos László: Panoptikum. Bp., [1912], Nagyharang, 126+2 p. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt borítóval, sérült gerinccel.; Fényes László: Az élet meséi. Bp.,[1912], Nagyharang, 127+1 p. Átkötött papírkötés, az eredeti borító felhasználásával.;

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
A forradalmi Ady. Szakasits Árpád előszavával. A versek és cikkek kiválasztását Erdődy János és dr. Szalai Sándor végezte. Az eredeti borító Berény Róbert grafikája. Bp.,(1945),Népszava, (Hungária-ny.), 227 p. A borító Berény Róbert munkája és Bíró Mihály jellegzetes 1919-es plakátjának felhasználásával készült. Kiadó illusztrált papírkötés, sérült, részben hiányos gerinccel, foltos borítóval, a hátsó táblán kis sérülésel.
1
19336.

A forradalmi Ady. Szakasits Árpád előszavával. A versek és cikkek kiválasztását Erdődy János és dr. Szalai Sándor végezte. Az eredeti borító Berény Róbert grafikája. Bp.,(1945),Népszava, (Hungária-ny.), 227 p. A borító Berény Róbert munkája és Bíró Mihály jellegzetes 1919-es plakátjának felhasználásával készült. Kiadó illusztrált papírkötés, sérült, részben hiányos gerinccel, foltos borítóval, a hátsó táblán kis sérülésel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse