Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 331

Havas Henrik 2 db DEDIKÁLT könyve: Havas Henrik - Forró Tamás: Ki tudja, merre... (Riportkönyv). Bp., 1988, Háttér. Kiadói papírkötés. ("Mamának" dedikálva). + A Bős-Nagymaros dosszié, avagy egy beruházás hordalékai. H.n., 1988, Codex Rt. Kiadói papírkötés. (Havas Henrik anyósa, Dr. özv. Székelyi Lászlóné részére dedikálva).
19253.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

1 db Havas Henrik és Forró Tamás, 1 db Havas Henrik által dedikált könyv: Forró Tamás-Havas Henrik: A láger. Havas Henrik és Forró Tamás által dedikált! Budapest, 1988, Könyvkiadó és Kulturális Szolgáltató Kft. Kiadói papírkötés. + Havas Henrik-Végvári József: A cég árulója. Havas Henrik által dedikált! [Bp.],1990., Szféra. Kiadói papírkötés.
19254.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Ladányi Mihály: Művek. (Verseskötet). Simor András utószavával. Bp., 1990, Téka Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (776./1000) példány.
19255.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Demény Ottó: Virág utca. Bp., 1958, Magvető. Első kiadás. A szerző, Demény Ottó (1928-1975) költő által DEDIKÁLT példány. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1150 példányban.
19256.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Nagy Endre: Szerelmesek kalauza. Bp.,[1934.],Nyugat, 190 p. Első kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
19257.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lezsák Sándor: Békebeli éjszaka. DEDIKÁLT! Bp., 1983., Kozmosz. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.
19258.

Rufpreis:
2 000 HUF

Békefi Antal: A kálvárián. Bp., 1894., Singer és Wolfner. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
19259.

Rufpreis:
2 000 HUF

19260.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lángh Júlia: Egy budai úrilány. Bp., 2003, Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19261.

Rufpreis:
800 HUF

19262.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dolányi Anna: Hasznos könyv foltvarróknak. Debrecen, 1999.,Szerzői. Kiadói papírkötés.
19263.

Rufpreis:
1 400 HUF

2 db szerző által aláírt/dedikált könyv: Botos János: A Pesti Magyar Kereskedelmi Bank története. Bp.,1991, Kereskedelmi Bank Rt. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült műanyag védőborítóban. A szerző által aláírt példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. + Kátó Sándor: Porond. Lakitelek, 1999, Antológia Kiadó. A szerző által DEDIKÁLT.
19264.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF