Gläser Zahl der Lose: 251
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2956730
11633
447
4600
Glass-objects
2 darab kristály fűszertartó, fedeles, egyiken pattanások, m: 12-17 cm
2956818
11634
447
Glass-objects
Loft antik tejüveg ipari csarnoklámpa, foglalata porcelán, jelzés nélkül, szép állapotban, d: 25 cm
2956144
11635
447
4200
Glass-objects
Skandináv régi oválisan szűkülő vastagüveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, sz: 15,5 cm, m: 17 cm
2956146
11636
447
Glass-objects
Bohemia 1999-2000 milleniumi öntött ólomkristály asztaldísz, mely az ezredforduló évszámainak alakját vegyíti. Címkével jelzett, díszdobozban, hibátlan,11x6,5 cm
2956058
11637
447
Glass-objects
cca 1900 Antik monogramos üvegkorsó, ón szerelékkel, kopással, kis hajlással, m: 17,5 cm 2955843
11638
447
Glass-objects
Színes kristály konyakos pohár garnitúra, jelzés nélkül, szép állapotban, kis kopással, m: 11,5 cm
2955844
11639
447
Glass-objects
Csiszolt bordó kristály whiskey pohár garnitúra, jelzés nélkül, kis kopással, m: 9,5 cm
2955840
11640
447
3400
Glass-objects
Murano üvegmadár, lilás színezésű, hibátlan, jelzés nélkül, m: 23 cm 2895142
11641
447
Glass-objects
Rep. San Marino díszüveg, minimális kopottsággal, m: 20,5 cm
2873813
11642
447
Glass-objects
Design üveg mécses és gyertyatartó, hibátlan, m: 9 cm
2919671
11643
447
Glass-objects
Kristály borospohár garnitúra, csiszolt díszítéssel, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 15 cm
2935151
11644
447
Glass-objects
Kristály likőrös pohár készlet. Hat személyes, hibátlan 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF