Gläser

Zahl der Lose: 251

2 darab kristály fűszertartó, fedeles, egyiken pattanások, m: 12-17 cm
11633.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Loft antik tejüveg ipari csarnoklámpa, foglalata porcelán, jelzés nélkül, szép állapotban, d: 25 cm
11634.

Rufpreis:
5 000 HUF

Skandináv régi oválisan szűkülő vastagüveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, sz: 15,5 cm, m: 17 cm
11635.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Bohemia 1999-2000 milleniumi öntött ólomkristály asztaldísz, mely az ezredforduló évszámainak alakját vegyíti. Címkével jelzett, díszdobozban, hibátlan,11x6,5 cm
11636.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1900 Antik monogramos üvegkorsó, ón szerelékkel, kopással, kis hajlással, m: 17,5 cm
11637.

Rufpreis:
5 000 HUF

Színes kristály konyakos pohár garnitúra, jelzés nélkül, szép állapotban, kis kopással, m: 11,5 cm
11638.

Rufpreis:
6 000 HUF

Csiszolt bordó kristály whiskey pohár garnitúra, jelzés nélkül, kis kopással, m: 9,5 cm
11639.

Rufpreis:
6 000 HUF

Murano üvegmadár, lilás színezésű, hibátlan, jelzés nélkül, m: 23 cm
11640.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Rep. San Marino díszüveg, minimális kopottsággal, m: 20,5 cm
11641.

Rufpreis:
3 000 HUF

Design üveg mécses és gyertyatartó, hibátlan, m: 9 cm
11642.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kristály borospohár garnitúra, csiszolt díszítéssel, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 15 cm
11643.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kristály likőrös pohár készlet. Hat személyes, hibátlan 10 cm
11644.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF