Gläser

Zahl der Lose: 251

Horváth Márton (1941-2013): 2 darab kétrétegű lila lámpabúra. Jelzés nélkül, kis kopással. Eredetileg a Magyar Nemzeti Színháznak készült darabok, de végül nem kerültek felszerelésre.
11549.

Rufpreis:
10 000 HUF

Moser Jiri Suhajek cseh iparművész díszváza, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 17 cm
11550.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Gallé jelzéssel: Üveg díszváza, plasztikus virágmintával, jelzett, hibátlan, m: 55 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!
11551.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

11552.

Rufpreis:
55 000 HUF
149,05
171,88

Art deco parfümtartó készlet, fém kupakkal, fém tartóban, kopással, sérüléssel, 26x19 cm
11553.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Parád kristály padlóváza, gazdagon díszített, címkével jelölt, m: 31 cm
11554.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Vladislav Urban retró lila üveg váza. Anyagában színezett, jelzés nélkül, kis kopással, hibátlan, m: 20,5 cm
11555.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

1930 Katolikus emlékpohár, kézzel festett, szép állapotban, m: 21,5 cm
11556.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11557.

Rufpreis:
12 000 HUF

Murano Lavorazione kínáló, anyagában színezett, címkével jelzett, hibátlan, 23x16 cm
11558.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Karcagi kraklé üveg váza. Anyagában színezett, hibátlan 25 cm
11559.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Dekoratív sárga ólomkristály, tál, hibátlan, d: 21,5 cm
11560.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF