Gläser Zahl der Lose: 251
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2925380
11549
447
Glass-objects
Horváth Márton (1941-2013): 2 darab kétrétegű lila lámpabúra. Jelzés nélkül, kis kopással. Eredetileg a Magyar Nemzeti Színháznak készült darabok, de végül nem kerültek felszerelésre. 2955837
11550
447
36000
Glass-objects
Moser Jiri Suhajek cseh iparművész díszváza, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 17 cm
2910013
11551
447
55000
Glass-objects
Gallé jelzéssel: Üveg díszváza, plasztikus virágmintával, jelzett, hibátlan, m: 55 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!
2910019
11552
447
55000
Glass-objects
2964722
11553
447
Glass-objects
Art deco parfümtartó készlet, fém kupakkal, fém tartóban, kopással, sérüléssel, 26x19 cm
2943145
11554
447
Glass-objects
Parád kristály padlóváza, gazdagon díszített, címkével jelölt, m: 31 cm
2956512
11555
447
Glass-objects
Vladislav Urban retró lila üveg váza. Anyagában színezett, jelzés nélkül, kis kopással, hibátlan, m: 20,5 cm 2866965
11556
447
15000
Glass-objects
1930 Katolikus emlékpohár, kézzel festett, szép állapotban, m: 21,5 cm
2945726
11557
447
Glass-objects
2942340
11558
447
Glass-objects
Murano Lavorazione kínáló, anyagában színezett, címkével jelzett, hibátlan, 23x16 cm
2906946
11559
447
8500
Glass-objects
Karcagi kraklé üveg váza. Anyagában színezett, hibátlan 25 cm 2886544
11560
447
Glass-objects
Dekoratív sárga ólomkristály, tál, hibátlan, d: 21,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF