Gläser

Zahl der Lose: 251

Régi italos üveg, fém nyakrésszel, anyagában színezett csiszolt üvegdugóval, jelzés nélkül, kopással, m: 26,5 cm
11561.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Biedermeier váza, uránzöld és kobaltkék színű, pácolt, hámozott üveg, kézzel festett arany- és virágmintával. Jelzés nélkül, kopásnyomokkal, szájperemén két kisebb csorbával, m: 15 cm
11562.

Rufpreis:
8 000 HUF

Cseh boros pohár és nagy méretű palack (36 cm) készlet 6+1 db. Kézzel festett, anyagában színezett, hibátlan
11563.

Rufpreis:
8 000 HUF

Nagy méretű cseh üveg váza. Kézzel festett, plasztikus, hibátlan 31 cm
11564.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Novy Bor festett üveg hamuzó és váza, hamuzón kopással, d: 13 cm, m: 23 cm
11565.

Rufpreis:
8 000 HUF

Cseh színátmenetes kék-zöld üvegkínáló, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, d: 20 cm
11566.

Rufpreis:
8 000 HUF

Cseh régi több színnel anyagában színezett talpas kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, d: 24 cm, m: 18 cm
11567.

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

Csiszolt ólomkristály kínáló, ezüst (Ag) talppal, jelzéssel, d: 22 cm, m: 11,5 cm
11568.

Rufpreis:
8 000 HUF

Cognac San. Marino csikóbőr kulacs, kopásokkal, jelzéssel, m: 31 cm
11569.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11570.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kristály whiskys készlet. Üveg, üveg dugóval Hat személyes, hibátlan 9,5 cm, 22 cm
11571.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Kristály nagy méretű körte formájú kínáló / bonbonniere. hibátlan 24 cm
11572.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF