Gläser Zahl der Lose: 251
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2964711
11561
447
15000
Glass-objects
Régi italos üveg, fém nyakrésszel, anyagában színezett csiszolt üvegdugóval, jelzés nélkül, kopással, m: 26,5 cm
2959982
11562
447
Glass-objects
Biedermeier váza, uránzöld és kobaltkék színű, pácolt, hámozott üveg, kézzel festett arany- és virágmintával. Jelzés nélkül, kopásnyomokkal, szájperemén két kisebb csorbával, m: 15 cm
2959385
11563
447
Glass-objects
Cseh boros pohár és nagy méretű palack (36 cm) készlet 6+1 db. Kézzel festett, anyagában színezett, hibátlan
2960138
11564
447
Glass-objects
Nagy méretű cseh üveg váza. Kézzel festett, plasztikus, hibátlan 31 cm
2957587
11565
447
Glass-objects
Novy Bor festett üveg hamuzó és váza, hamuzón kopással, d: 13 cm, m: 23 cm
2956517
11566
447
Glass-objects
Cseh színátmenetes kék-zöld üvegkínáló, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, d: 20 cm
2956579
11567
447
8500
Glass-objects
Cseh régi több színnel anyagában színezett talpas kínáló, jelzés nélkül, hibátlan, d: 24 cm, m: 18 cm
2958221
11568
447
Glass-objects
Csiszolt ólomkristály kínáló, ezüst (Ag) talppal, jelzéssel, d: 22 cm, m: 11,5 cm 2895151
11569
447
Glass-objects
Cognac San. Marino csikóbőr kulacs, kopásokkal, jelzéssel, m: 31 cm
2945725
11570
447
Glass-objects
2935163
11571
447
Glass-objects
Kristály whiskys készlet. Üveg, üveg dugóval Hat személyes, hibátlan 9,5 cm, 22 cm 2935171
11572
447
Glass-objects
Kristály nagy méretű körte formájú kínáló / bonbonniere. hibátlan 24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF