Gläser Zahl der Lose: 251
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2957605
11621
447
Glass-objects
Kiss Péter háromszögletű ólomkristály kínáló, címkével jelezve, hibátlan, d: 24,5 cm, m: 13 cm 2957598
11622
447
Glass-objects
Robusztus csiszolt kristály váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 30 cm 2957581
11623
447
Glass-objects
Cseh zöld üvegvirág, címkével jelzett, hibátlan, h: 48 cm
2958405
11624
447
Glass-objects
Dúsan csiszolt kristályüveg kék vizespohár, 6 db, original dobozban, hibátlan, m: 13 cm 2956527
11625
447
5500
Glass-objects
Retro közép-európai színezett üveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 30 cm
2956530
11626
447
4800
Glass-objects
Piros anyagában buborékos díszítésű hutaüveg váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25 cm 2956544
11627
447
5500
Glass-objects
Retro iparművész anyagában színezett, formába préselt és savmaratott üvegkínáló, jelzés nélkül, hibátlan, d: 25 cm
2956553
11628
447
3800
Glass-objects
Cseh üveg madár asztaldísz, jelzés nélkül, hibátlan, m: 24 cm
2956567
11629
447
4800
Glass-objects
Lux Glass Ausztria kézzel formázott kristályváza, címkével jelzett, kis kopással, m: 23 cm
2956238
11630
447
Glass-objects
Murano üvegnehezék, színezett és buborékos belső mintával, jelzés nélkül, kis kopással, m: 9 cm 2956242
11631
447
Glass-objects
Cseh színátmenetes üveg kínáló, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, 20x20x10 cm
2958223
11632
447
Glass-objects
Szecessziós stílusú üvegbetétes kínáló, csiszolt mintás üveggel, letört füllel, kopással, 25x15x12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF