Gläser

Zahl der Lose: 251

Cseh üveg váza, színezett, kézzel festett, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 24,5 cm
11609.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ólomkristály kosár kínáló, gazdag díszítéssel, jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 28 cm
11610.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csiszolt mintával bíborszínű italos készlet. Dugóval. Jelzés nélkül, minimális kopottsággal. M: 31 cm, poharak 8 cm.
11611.

Rufpreis:
5 000 HUF

Retro automobil formájú üveg kiöntő (vodka?), apró kopásnyomokkal, dugó nélkül, 26x11x9 cm
11612.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Kristály gólya figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22,5 cm
11613.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ajka Crystal bordó likőrös pohár garnitúra, eredeti dobozában, hibátlan, m: 11 cm
11614.

Rufpreis:
6 000 HUF

Chinoin felirattal üveg szervírozó készlet és pohárkészlet, hibátlan, kicsit sérült dobozokban
11615.

Rufpreis:
4 000 HUF

Retro élénk sárga-kék váza, anyagában színezett és savmaratott üveg, jelzés nélkül, hibátlan, m: 24 cm
11616.

Rufpreis:
5 000 HUF

Cseh virágszirom alakú kínáló, anyagában színezett üveg, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, d: 21,5 cm, m: 8 cm
11617.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csiszolt kék kristályüveg kínáló, jelzés nélkül, kis kopással, d: 23,5 cm, m: 13 cm
11618.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Csiszolt mintás kék kristály váza. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 22,5 cm, m: 22 cm
11619.

Rufpreis:
5 000 HUF

Swarovski Celebration grappás pohár készlet, díszdobozban, egyik pohár törött, m: 19 cm
11620.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF