Gläser Zahl der Lose: 251
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2904175
11609
447
Glass-objects
Cseh üveg váza, színezett, kézzel festett, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 24,5 cm 2904191
11610
447
Glass-objects
Ólomkristály kosár kínáló, gazdag díszítéssel, jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 28 cm
2927541
11611
447
Glass-objects
Csiszolt mintával bíborszínű italos készlet. Dugóval. Jelzés nélkül, minimális kopottsággal. M: 31 cm, poharak 8 cm.
2961291
11612
447
4200
Glass-objects
Retro automobil formájú üveg kiöntő (vodka?), apró kopásnyomokkal, dugó nélkül, 26x11x9 cm 2903377
11613
447
Glass-objects
Kristály gólya figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22,5 cm 2958569
11614
447
Glass-objects
Ajka Crystal bordó likőrös pohár garnitúra, eredeti dobozában, hibátlan, m: 11 cm
2958574
11615
447
Glass-objects
Chinoin felirattal üveg szervírozó készlet és pohárkészlet, hibátlan, kicsit sérült dobozokban
2958532
11616
447
Glass-objects
Retro élénk sárga-kék váza, anyagában színezett és savmaratott üveg, jelzés nélkül, hibátlan, m: 24 cm 2958539
11617
447
Glass-objects
Cseh virágszirom alakú kínáló, anyagában színezett üveg, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, d: 21,5 cm, m: 8 cm 2958447
11618
447
Glass-objects
Csiszolt kék kristályüveg kínáló, jelzés nélkül, kis kopással, d: 23,5 cm, m: 13 cm
2958163
11619
447
Glass-objects
Csiszolt mintás kék kristály váza. Jelzés nélkül, hibátlan, d: 22,5 cm, m: 22 cm
2957651
11620
447
Glass-objects
Swarovski Celebration grappás pohár készlet, díszdobozban, egyik pohár törött, m: 19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF