Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 29

2 db régi szakácskönyv: Magyar Elek: Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., 1932, Athenaeum, 510+1 p. 5-10.000 példány. Vászonkötés, kopott, foltos borítóval, javított, sérült gerinccel, hiányzó előzéklappal, helyenként foltos és részben kijáró lapokkal, utolsó néhány lap széle ragasztva, erősen megviselt állapotban. + Vizvári Mariska szakácskönyve. 1000 recept. Bp., 1944, Rozsnyai, 460+3 p. Kötés és gerinc nélkül, részben sérült és kijáró lapokkal,  hiányzó előzéklappal, az előszó után 2 levél hiánnyal, megviselt állapotban, lazán XX. sz. második feléből származó műbőr mappában.
18782.

Rufpreis:
2 800 HUF

2 db vendéglátás témájú könyv: Italismeret. A vendéglátó szakképzés számára. + Felszolgáló ismeretek. Vendéglátás, terítés, szervírozás. Bp., 2000-2002, Képzőművészeti Kiadó. Kiadói papírkötés, az egyik könyv néhány lapján ázásnyomokkal.
18783.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dr. O. Schmeil: Leitfaden der Pflanzenkunde. Ein Hilfswerk für den Unterricht an höheren Lehranstalten. Schmeils Naturwissenschaftliches Unterrichtswerk. Leipzig, 1934.,Quelle&Meyer. Német nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, hiányzó elülső szennylappal
18784.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bruno Schönfelder: Welche Heilpflanze ist das? Stuttgart, (1939), Frankh'sche Verlagshandlung. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kiadói szakadozott, kopott, foltos papír védőborítóban.
18785.

Rufpreis:
2 000 HUF

2 db szakácskönyv: Kövi Pál: Erdélyi lakoma. Vass Tamás rajzaival. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: Dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
18786.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kovács Mária (szerk.): Csokoládés csodák. Több mint 200 csábító recept. Bp., 2006, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval, zsugorfóliában.
18787.

Rufpreis:
1 800 HUF

4 db szakácskönyv - Lévai Anikó: A konyhaablakból; Dr. Oetker szakácskönyvtár; Turós Emil: Nagy saláta könyv; Sopron és környéke. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
18788.

Rufpreis:
1 800 HUF

Borok könyve. Szerk.: Dr. Hajós Gyöngyi. Bp., 1997, Kossuth. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban
18789.

Rufpreis:
1 000 HUF

Jonny Bowden: Egészséges élet, egészséges táplálkozás. Bp., 2008., Egmont. Béres Alexandra DVD-melléklettel. Kiadói papírkötés.
18790.

Rufpreis:
1 200 HUF

Pap Miklós: A tokaji. Bp., 1985, Gondolat. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborító egy részen hozzáragadt a borítóhoz.
18791.

Rufpreis:
1 000 HUF

18792.

Rufpreis:
2 000 HUF

18793.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF