18786.
Beendet 447. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 db szakácskönyv: Kövi Pál: Erdélyi lakoma. Vass Tamás rajzaival. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Bornemisza Anna szakácskönyve 1680-ból. Közzéteszi: Dr. Lakó Elemér. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.