Tétel

Rufpreis:

2 800 HUF

Beschreibung:

2 db régi szakácskönyv: Magyar Elek: Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., 1932, Athenaeum, 510+1 p. 5-10.000 példány. Vászonkötés, kopott, foltos borítóval, javított, sérült gerinccel, hiányzó előzéklappal, helyenként foltos és részben kijáró lapokkal, utolsó néhány lap széle ragasztva, erősen megviselt állapotban. + Vizvári Mariska szakácskönyve. 1000 recept. Bp., 1944, Rozsnyai, 460+3 p. Kötés és gerinc nélkül, részben sérült és kijáró lapokkal, hiányzó előzéklappal, az előszó után 2 levél hiánnyal, megviselt állapotban, lazán XX. sz. második feléből származó műbőr mappában.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg