Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 29

18770.

Rufpreis:
8 000 HUF

R. E. Davies: Pigs and bacon curing. [Sertés és szalonna pácolás.] Technical Press Manuals. London, 1931, The Technical Press Ltd., XIV+109+1 p.+12 t. Angol nyelven. Second edition. Kiadói egészvászon-kötés.
18771.

Rufpreis:
3 000 HUF

R. Pongrácz Anna Legujabb magyar nemzeti szakácskönyv és teljes házicukrászat. Bp., é.n. Bálint Lajos. 92p. Szétesett. sérült, megviselt állapotban
18772.

Rufpreis:
2 000 HUF

Die Kochkunst. Kochbuch der "Wiener Mode." Wien,én,"Wiener Mode." Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, hiányzó szennyalapokkal, kijáró lapokkal, a végéről két lap hiányzik (reklámok közül.)
18773.

Rufpreis:
2 400 HUF

Horváth Ilona: Háztartási tanácsadó. Szakácskönyv. Bp.,1955, MNDSZ. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés. Kopott
18774.

Rufpreis:
1 800 HUF

A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1936, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap, címlap és néhány lap restaurált, előzéklapon és címlapon tollas és ceruzás feljegyzésekkel, néhány kevés lap szélén apró szakadásokkal, kopottas állapotban.
18775.

Rufpreis:
1 600 HUF

1903 Selyemtenyésztők naptára az 1903-1904. tenyésztési évre. IV. évf. Kiadja és a selyemtermelőknek ingyen kiosztja: a magyar királyi földmívelésügyi ministerium Országos Selyemtenyésztési Felügyelőség Szegzárdon. Bp.,(1903), Légrády-ny., 156+4 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, bélyegzésekkel. + Csép Lajos: A selyemtermelés újrahonosítása Magyarországon. Bp., 2015., Szerzői kiadás. Spirálkötésben.
18776.

Rufpreis:
2 800 HUF

Halifman, [Joszif Aronovics]: A méhek. Ford.: Gellért György. Bp., 1955, Művelt Nép. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5000 példányban.
18777.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kovátsits László: Silógazdálkodási útmutató kisgazdák részére. Magyaróvári M. Kir. Növénytermesztési és Növénynemesítő Kisérleti Intézet 4 sz. kiadványa. Mosonmagyaróvár, 1942., Magyaróvári M. Kir. Növénytermesztési és Növénynemesítő Kísérleti Intézet,(Győr, Baross-ny.) Kiadói papírkötés, a borítón bejegyzéssel.
18778.

Rufpreis:
1 800 HUF

Jon Thorn - Michael Segal: Kávé. Ínyencek kézikönyve. Ford.: Búsné Pap Judit. Bp., 2008, Gabo. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18779.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88
15

Gyümölcstermesztés és gyümölcsfavédelem. (A budapesti rádióban 1933. január 5-étől március 2-áig tartott rádiótanfolyam bővített és átdolgozott anyaga. Az előadásokat írta: I-VII.: Horn János, VIII.: Dr. Jeszenszky Árpád, IX. Dr. Kerekes Lajos. Bp., 1942., Pátria, 95+1 p. Kiadói papírkötés, a gerincen kis szakadással.
18780.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szakály Ferenc-Szűcs Jenő: Budai bortizedjegyzékek a 16. század első harmadából. Kubinyi András bevezető tanulmányával. História Könyvtár Okmánytárak 4. Bp., 2005., História - MTA Történettudományi Intézete. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18781.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF