18775.
Beendet 447. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 600 HUF
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Bp.,1936, Váncza és Társa. Tizennegyedik, háromszorosra bővített kiadás. Kiadói egészvászon kötés, előzéklap, címlap és néhány lap restaurált, előzéklapon és címlapon tollas és ceruzás feljegyzésekkel, néhány kevés lap szélén apró szakadásokkal, kopottas állapotban.