18784.
Beendet 447. Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Dr. O. Schmeil: Leitfaden der Pflanzenkunde. Ein Hilfswerk für den Unterricht an höheren Lehranstalten. Schmeils Naturwissenschaftliches Unterrichtswerk. Leipzig, 1934.,Quelle&Meyer. Német nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, hiányzó elülső szennylappal