Szász Endre (1926-2003), 2 db rajz egy paszpartun: Női portré. Golyóstoll, papír, jelezve balra lent, 10,5×9 cm és férfi portré, tus, papír, jelezve jobbra lent, 10x7 cm
Szász Károly István (1909-1979): Hősök tere a Szépművészeti Múzeummal, Budapest. Olaj, fa, jelezve jobbra lent. Kissé sérült. Dekoratív fakeretben, 40×49 cm / Oil on wood, signed lower right, slighty damaged, framed.
Szegő Gizi (1902-1985): Politikai karikatúra (szélső-)jobboldali, nyilas és kommunista politikusokról (Szálasi, Farkas Mihály, Bárdossy, Imrédy, Péter Gábor stb.), 1946 körül. Vegyes technika, kollázs, papír, jelzett. Lapszéli sérüléssel. 25x31 cm
Szegő Gizi (1902-1985): Ludas Matyiban megjelent grafikák, karikatúrák vázlatai, 10 db. Vegyes technika, papír, mind jelzett. Hátoldalán "Ludas Matyi Szerkesztősége" vagy "Ludas Magazin" bélyegzővel. 13x16 és 13,5x20 cm közötti méretekben.