Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Szentgyörgyi Miklós (1955-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, sérült, 80×60 cm
10367.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13
34

10368.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Sorbanállás csokorral. Tus, papír, jelzett. Lap széle vágott és ragasztott. Üvegezett fa keretben, 19×26 cm
10369.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szontágh Tibor (1873-1930): Tutajok a Tiszán. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent (paszpartu által kissé takarva). Dekoratív, üvegezett fakeretben. Hátoldalán korabeli Nemzeti Szalon valamint Magyar Akvarell és Pasztellfestők Egyesülete kiállítási raglapokkal. 21×32 cm
10370.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szőke Tibor (1961-): Borús idő (Út Tiszapüspökibe). Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 46x56 cm
10371.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Szüle Péter (1886-1944): Hölgy portréja. Olaj, vászon, jelezve középen lent. Kissé sérült. 80×60 cm.
10372.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Tamás Ervin (1922-1996): Tokaji utca. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képzőművészeti Alap címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 28×40 cm
10373.

Rufpreis:
12 000 HUF
9

10374.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Tavaszy Noémi (1927-2018): Kecskeméti Nagytemplom, 1992. Olajpasztell, papír. Jelzett. Papírra kasírozva. 60x42 cm
10375.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10376.

Rufpreis:
8 000 HUF

10377.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tichy Kálmán (1888-1968): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli néhány kevés apró folttal. Üvegezett fakeretben, 29x39 cm
10378.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF