Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2951517
10367
446
17000
Szentgyörgyi Miklós (1955-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett, sérült, 80×60 cm 2804231
10368
446
15000
2606323
10369
446
Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Sorbanállás csokorral. Tus, papír, jelzett. Lap széle vágott és ragasztott. Üvegezett fa keretben, 19×26 cm 2806142
10370
446
Szontágh Tibor (1873-1930): Tutajok a Tiszán. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent (paszpartu által kissé takarva). Dekoratív, üvegezett fakeretben. Hátoldalán korabeli Nemzeti Szalon valamint Magyar Akvarell és Pasztellfestők Egyesülete kiállítási raglapokkal. 21×32 cm 2920272
10371
446
Szőke Tibor (1961-): Borús idő (Út Tiszapüspökibe). Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 46x56 cm 2907820
10372
446
34000
Szüle Péter (1886-1944): Hölgy portréja. Olaj, vászon, jelezve középen lent. Kissé sérült. 80×60 cm.
2922701
10373
446
Tamás Ervin (1922-1996): Tokaji utca. Akvarell, papír, jelzett. Hátoldalán Képzőművészeti Alap címkéjével. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 28×40 cm 2717038
10374
446
22000
2803609
10375
446
Tavaszy Noémi (1927-2018): Kecskeméti Nagytemplom, 1992. Olajpasztell, papír. Jelzett. Papírra kasírozva. 60x42 cm
2715516
10376
446
2687337
10377
446
2948688
10378
446
Tichy Kálmán (1888-1968): Halászbástya. Rézkarc, papír, jelzett. Lapszéli néhány kevés apró folttal. Üvegezett fakeretben, 29x39 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF