https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2933153
10343
446
0
5000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Spányik Kornél (1858-1943): Kisbaconi Benedek Márta portréja. Kréta, papír, kissé foltos, jelzett, sérült keretben. Az ábrázolt csecsemő Spányik Kornél rokonságához tartozott és 1923-ban született, így feltételezhető, hogy a mű abban az évben vagy 1924-ben készült. 35×24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2946739
10344
446
0
3200
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Stettner Béla (1928-1984): A bújdosó fejedelem. Rézkarc, papír, jelzett, sarkán folttal, 20x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2841473
10345
446
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976- ): Axo 2. Akril, foamix, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70×50 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2925981
10346
446
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976-): Kiáltás - női alak. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2926004
10347
446
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sugár Gábor (1976-): Energia. Akril, vászon, kollázs jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 50x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2883968
10348
446
0
80000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sütő János (1933-2019): Kárpátaljai táj. Olaj, karton. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fa keretben. 80x59 cm / Oil on board, signed, framed.
Das Lot is nicht erreichbar
2468958
10349
446
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Stonner Béla (?-?): Lányok népviseletben. Olaj, vászon. Fa keretben, 40×28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2889229
10350
446
0
36000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay Lajos (1909-1995): Jelenet. Tus, papír, jelzés nélkül. Sümegi György művészettörténész szakvéleményével. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 23×12,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2953509
10351
446
0
6000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalay Pál (1953-2015): Mártély (Tisza), 1997. Akvarell, papír. Jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 43x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2895085
10352
446
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szalontai Éva (1951- 2013): Nyári hangulat. OLaj, textil, kartonra kasírozva. . Jelzett 62x57 cm Kissé hullámos az alja
Das Lot is nicht erreichbar
2729384
10353
446
0
24000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szántó Sándor (1945-): Szentendre utcarészlet II. Tűzzománc, fém, jelzett a hátoldalán, sérült (repedésekkel), fakeretben, 25×25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2909255
10354
446
0
19000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003): Ülő hölgy. Tus, papír, jelezve jobbra lent, lap teteje papírra ragasztva, 29,5x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse