Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

10343.

Rufpreis:
5 000 HUF

Stettner Béla (1928-1984): A bújdosó fejedelem. Rézkarc, papír, jelzett, sarkán folttal, 20x29 cm
10344.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10345.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10346.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10347.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10348.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10349.

Rufpreis:
6 000 HUF

10350.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Szalay Pál (1953-2015): Mártély (Tisza), 1997. Akvarell, papír. Jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. 43x31 cm
10351.

Rufpreis:
6 000 HUF

10352.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10353.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10354.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF