Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 397

Tieff Bettina (-): Will Smith portréja. Vegyes technika, papír, jelzett, 32x24 cm
10379.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tieff Bettina (-): Pókember. Akvarell, papír, jelzett, 50x70 cm
10380.

Rufpreis:
2 000 HUF

Török Endre (1926-1980): Út a Börzsönybe. Linómetszet, papír, jelzett. Számozott (100/17). Üvegezett fa keretben, lap széle kissé foltos. 36×27 cm
10381.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Udvardy Flóra (1880-?): Hölgyportré. Kézi festéssel színezett fotó. Olaj, fotó, karton, jelzett. Dekoratív, ovális, üvegezett fakeretben, a keret felső része javított. Látható méret: 27,5x21,5 cm, teljes méret: 40,5x26,5 cm
10382.

Rufpreis:
12 000 HUF

10383.

Rufpreis:
10 000 HUF

10384.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ujváry Lajos (1925-2006): Ülő hölgy portréja. Szén, papír, jelzett, lap széle sérült. Feltekerve. 61x42 cm
10385.

Rufpreis:
4 000 HUF

Újházy Ferenc (1827-1921): Virágos park. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 46x58 cm / oil on canvas, signed lower left, framed
10386.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

V. Tóth Gábor (1966-): Cantabeu (Franciaország). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 18x13 cm Dekoratív fakeretben.
10387.

Rufpreis:
12 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Bajcsy Zsilinszky Endre. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
10388.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Varga Mátyás (1910-2002): Nyári álás. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29,5 cm
10389.

Rufpreis:
1 000 HUF

Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Nyomat, papír, jelzés nélkül. 28,5x27 cm
10390.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF