Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 397
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2933711
10379
446
Tieff Bettina (-): Will Smith portréja. Vegyes technika, papír, jelzett, 32x24 cm 2933899
10380
446
Tieff Bettina (-): Pókember. Akvarell, papír, jelzett, 50x70 cm 2573557
10381
446
Török Endre (1926-1980): Út a Börzsönybe. Linómetszet, papír, jelzett. Számozott (100/17). Üvegezett fa keretben, lap széle kissé foltos. 36×27 cm
2952748
10382
446
Udvardy Flóra (1880-?): Hölgyportré. Kézi festéssel színezett fotó. Olaj, fotó, karton, jelzett. Dekoratív, ovális, üvegezett fakeretben, a keret felső része javított. Látható méret: 27,5x21,5 cm, teljes méret: 40,5x26,5 cm
2860697
10383
446
2860744
10384
446
2860706
10385
446
Ujváry Lajos (1925-2006): Ülő hölgy portréja. Szén, papír, jelzett, lap széle sérült. Feltekerve. 61x42 cm
2844280
10386
446
95000
Újházy Ferenc (1827-1921): Virágos park. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 46x58 cm / oil on canvas, signed lower left, framed
2951173
10387
446
V. Tóth Gábor (1966-): Cantabeu (Franciaország). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 18x13 cm Dekoratív fakeretben. 2692367
10388
446
2200
Varga Mátyás (1910-2002): Bajcsy Zsilinszky Endre. Rézkarc, papír, jelzett. 30x19 cm
2924093
10389
446
Varga Mátyás (1910-2002): Nyári álás. Rézkarc, papír, jelzett, 19,5×29,5 cm 2947447
10390
446
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Nyomat, papír, jelzés nélkül. 28,5x27 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF